Ahoj holkyProsím neděláte některá prodlužování vlasů za dobré ceny? Uherské Hradiště nebo Zlín? Nebo poblíž, prostě Zlínský kraj? děkuji..Nebo neznáte někoho?

arrow
profile_image
MajerovaVerunka
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, teď mám prodloužené vlásky týden a byla jsem u jedné slečny v Otrokovicích- Kvítkovicích.. slečna je fakt super, kvalitní vlásky, dodání a udělání za 3 dny.. Mám 100 pramenů- 2 délky- 40-45cm a 30-35cm, hnědé, vlnité... a jsou fakt super.. ikdyž se ty vlnité trošku cuchají.. musím pořád česat.. No a za vlásky, práci, krystali a kartáč jsem platila 7.700,- Což bylo nejlevnější co jsem našla a slečná má i skvělí přístup.. Fakt doporučuji.. A PODÍVEJ SE NA najdi ve vyhledávači kadeřnictví Rottal (mají 2 stránky- nevybírej ty červené, lepší jsou ty druhé)

Cituji MajerovaVerunka: Ahoj, teď mám prodloužené vlásky týden a byla jsem u jedné slečny v Otrokovicích- Kvítkovicích.. slečna je fakt super, kvalitní vlásky, dodání a udělání za 3 dny.. Mám 100 pramenů- 2 délky- 40-45cm a 30-35cm, hnědé, vlnité... a jsou fakt super.. ikdyž se ty vlnité trošku cuchají.. musím pořád česat.. No a za vlásky, práci, krystali a kartáč jsem platila 7.700,- Což bylo nejlevnější co jsem našla a slečná má i skvělí přístup.. Fakt doporučuji.. A PODÍVEJ SE NA najdi ve vyhledávači kadeřnictví Rottal (mají 2 stránky- nevybírej ty červené, lepší jsou ty druhé)

děkuji za tip, kouknu se tam

arrow
profile_image
Misenka
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky se přidávám a doporučuji otrovice - longhair.cz

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já nedoporučuju paní ze Zlína Kostelce, kdyby jste na ni náhodou narazili,paní jsem dala 15000 zálohu na vlasy , říkala něco o super kvalitě a že nebudou padat...3 týdny se neozvala a pak mi došlo, že jednou vyprávěla, že je v kontokorentu a já jí to blbec poslala na účet ! Nemá salon, vše si připravuje doma a když máte na hlavě pár pramenu, začne si balit cigára . , nejsem FON ale toto je moc i na mě.

arrow
profile_image
Žabža
od 25. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dále mám zkušenost se slečnou , co má salon v Hradišti- a prý i ve Zlíně. V Hradišti je u náměstí, jak je hl. pošta , tak vedle Italské cukrárny . Na převázání jsem byla 2krát , spokojená jsem byla akorád s majitelkou , netahala mě a byla celkově příjemná. Jedinný, co mě vadilo, bylo povídání , jak si koupila ojeté Audi TT ...chápu, že to vydělává, ale vždycky jsem si na to při placení vzpoměla...U druhého převázání tam byla zrzka , tahala mě , prameny dala blízko ke kůži a já týden trpěla jak pes , hlavně při spaní. Když mi umývala vlasy , tak mi dělala sama od sebe masáž hlavy a jak to bylo všechno napnuté , tak jsem myslela že umřu bolestí. Mezi sušením vzala na sundání pramenů slečnu, co tam dělá nehty , což ve mě taky nezanechalo kladný dojem , páč měla 100 pramenů ...při její platbě došlo k incidentu . Slečna si naučtovala 20 kč za 1 sundaný pramen !!
Zhádaly se tam a já věděla, že mi mých 130 pramenů sundá manžel

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Žabža: Dále mám zkušenost se slečnou , co má salon v Hradišti

nejmenuje se to kadeřnictví Aneta?

Já jsem slyšela jen chválu na Martinu Hýskovou. Známá má u ní prodloužené vlásky a má to super. Vypadá to uplně přirozeně.

Holky, nemáte zkušenost s Žanetou Filanderovou?

arrow
profile_image
ajikm
od 10. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahojte holky, neznáte někoho ve zlínském kraji kdo by dělal prodloužení vlasů metodou PU extension? Keratinu se bojím a ty ostatní metody se mi moc nelíbí kvůli tomu, že je to nepohodlné a jde to hodně vidět..díky za rady!

Cituji Pariiisss: Holky, nemáte zkušenost s Žanetou Filanderovou?

Žanetu nedoporučuji, nebyla jsem u ni na prodloužení, ale chodívala jsem k ní pravidelně na barvení, chtěla jsem tak 20 - 30 pramínků na konce na zhuštění a ona mi tvrdila, že to nejde, že minimálně se dělá 80 - 90 pramenů...
tak mě docela odradil ten přístup!

arrow
profile_image
Mifa
od 1. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ciaraaa: tak mě docela odradil ten přístup!

Tak to se ti ani nedivím Nejspíš chtěla hodně, mohla mít míň, tak nemá nic.

Cituji Mifa: Nejspíš chtěla hodně, mohla mít míň, tak nemá nic.

Jj, mě to taky tak přišlo. Podle mě se tak profesionál nechová!

prosím slečny, kde je dnes nejlepší prodlužování vlasů ve zlínském kraji, nejlépe ve Zlíně? díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené