arrow
profile_image
PetullkaXD
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky,
jednoduchá otázka, který salón si myslíte, že je lepší? Asi mě některé z Vás budou chytře odkazovat na starší diskuze, ale upozorňuju, že je mám přečtené a stále si nejsem jistá. Jednou někdo napíše, že je daný salon skvělý, další, že je hrozný, pak zase naopak, tak já opravdu nevím, jak se rozhodnout. Zajímá mě všechno, co se týká ceny, kvality vlasů atp. ale ještě více - pokud máte vlastní zkušenost - jaký salon byste volily vy a proč?

Navíc pokud máte i informace o tom, zda a jak dlouho se čeká na zaslání vlasů nebo jaká je čekací doba na objednání budu Vám hrozně vděčná. (Psala jsem do obou salonů email, ale jaksi se mi nikdo neobtěžoval odepsat.)

v jakém městě máš na mysli ?

arrow
profile_image
PetullkaXD
od 11. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ostrava

ok já mám vlasy z Prodlužka na Střelniční ulici a můžu jen a jen doporučit. Ovšem za tu cenu se ani není čemu divit Vlásky mám už 3/4 roku a paráda. Koupání u moře,dva týdny v nemocnici bez učesání i umytí..všechno naprosto v pořádku. Nikdy žádný problém

arrow
profile_image
Mirunkka
od 1. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky jsem se rozhodovala mezi těmito dvěma salony a nakonec zvítězilo prodlužko na střelniční ulici.Je fakt,ýže za ty prachy to musí něco vydržet nebo by mělo.Musím říci že jsem spokojená po všech stránkách co se týče vlasů,střihu,barvy..prostě super.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené