arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Existuje, nejlépe někde online odkaz zdarma klidně i v angličtině program, který po zadaných hodnotách vypočítá přesné množství jídla u snídaně, svačiny, oběda..atd.
Jde mi o to, že zadám, že k obědu chci kuřecí prsa, brambory, k svačině jablko, salát a on mi ze zadaných hodnot u daného času jídel vypočítá přesné množství v gramech, tak aby mi to dalo výsledný počet za den v Kj dle mého zadání. Nemůžu takový najít, aby se jen napsalo jídlo a aon si to sám převedl. Nebo nevíte o nějakém takovém programu? Sice na internetu jich je moc, ale vše je to založené na tom, že množství zadávám já a já bych potřebovala, aby to ten program za mě zvládlideálně vyváženě během dne, ale budu ráda, i za ten výpočet jen aby on sám věděl, kolik co má KJ a kolik gramů tedy mohu jíst,
Já vím komplikované

arrow
profile_image
Anetěn
od 11. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sakra, ty jsi teda náročná! Nevím, jestli ti to pomůže, ale já používám kaloricketabulky.cz a jsem spokojená. Gramy si zadávám sama a jím spíš míň. Potom jsem večer příjemně překvapená, když si můžu dát o trošku víc k večeři, protože mi ještě zbývá dost volných kalorií.

arrow
profile_image
Macca
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já zas používám ty tabulky na STOBu ale to je přesně to co ty nechceš bohužel zadáš gramy a ono ti to vyplivne kolik je to kilojoulů dohromady. Mě se na tom líbí to že se ti systematicky ukládá snídaně oběd večeře a mužeš se k tomu kdykoliv vrátit. Teď už ani nevážím a vím že plátek šunky má např 15 a mužu sníst dva občas tři.

arrow
profile_image
Incognita
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak má ten program poznat jestli preferuješ víc jablek a míň brambor, nebo opačně?
Lepší je naučit se odvažováním a pomocí tabulek poznat velikost porce a její výživové hodnoty, to ti vydrží na celý život.
Pokud je to na tebe moc těžké, tak se zkus držet vzorových jídelníčků, ty na f-sportu jsou variabilní, co se týče konkrétních jídel v jednotlivých dnech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené