Vaše rady, moje proměna

Jaké vlasy jsou nejlepší?

Ahoj, už jsem měla na hlavě různé barvy a pořád nemůžu přijít na to, která je pro mě ta nejlepší... Momentálně mám na hlavě blond + melír. Moje přirozená barva je taková světlejší hnědá. Zase se nudím a přemýšlím nad tím, jestli bych neměla jít opět do tmavší, nebo naopak vyzkoušet třeba platinu... Do galerie jsem nahrála takovou stručnou historii barev, které jsem měla. Ocením jakoukoliv radu. Předem děkuji.
Vlasy

DSC08534.JPG

Rady

Ahoj, podle mě sluší blond těm, kteří nemají načervenaý nádech pleti a umí si blond vasy udržet, aby netrezly to, co máš na hlavě se mi líbí. Ale je pravda, jak píšou ostatní, o 1 stupeň zesvětlit. Já bych se bála ráznějších změn barev, šla bych na to pomalu nebo ze začátku dělat experimenty s přelivem (0)
Tvoje barva je mega (0)
Ta přírodní je moc hezká a z barev ta vymytá vínová. Melír taky není špatný. Ale máš hodně výrazné oči, takže už nepotřebuješ výrazné vlasy. (0)
Nejvíc se mi líbí vymytá vínová a tvoje barva. Blond ti podle mě nesluší. A nešla bych ani do příliš tmavých odstínů hnědé. (0)
Za mě Ti nejvíc sluší ta Tvá přirozená barva, je moc krásná. A kromě ní vypadáš skvěle v té vymyté vínové. Tmavá Tě dělá zbytečně starší a ta blond mi nějak nesedí...každopádně pokud blond, chce to poctivě dobarvovat odrosty, ty podle mě nesluší nikomu. (0)
Za mňa vymytá vínová (0)
Já jsem teda nejela podle názvů, ale podle fotek a u jedný jsem se zarazila a říkám si: jeeeee, to je super odstín, jak se jmenuje? A byla to tvoje přirozená barva Příroda to holt umí nejlépe Jsi v ní přirozená a navíc máš tu výhodu, že jsi v ní i výrazná! Já ve svý přírodní barvě vypadám jako šedá myška A samozřejmě má přírodní barva několik výhod: za kadeřníka nemusíš tolik platit, nejdou vidět odrosty, máš lesk jako blesk a to ti žádná chemie prostě neudělá, máš je zdravější apod. Neváhala bych, (0)
Každopádně to chce výrazně studený odstín. V ombre, béžové a blond (teplé odstíny) vypadáš nemocně. (1)
Blond je děsivá, trochu mi to připomíná světlou variaci na Adams family. Tmavé barvy Ti zase přidávají léta a Tvůj obličej vypadá velmi tvrdě. V obou variantách, světlé i tmavé máš příliš výrazný nos.
Naprosto bezkonkurenčně nejlepší, přiměřeně jemný vzhled jsou vlasy na fotce 2 v galerii, já bych jí nazvala takovou střední hnědou. (0)
líbí se mi melíry a tvá přirozená barva vlasů úplně blond k tobě nesedí. (1)