Vaše rady, moje proměna

Z dlouhých vlasů na delší mikádo? - už jsem ostříhaná

Ahoj holky.Tak jsem si to nakonec nechala jen sestříhat.Byla jsem ale překvapená,že horní vlasy mi končí už u krku.Mám z toho takový divný pocit.Připadám si trochu oškubaně.Vím,že to udělalo větší objem,což byl záměr kadeřnice ,ale nemůžu si zvyknout.Co na to říkáte vy?První fotka jsou vyžehlené,druhá přirozené.
Vlasy

VYEHLENj.jpg

neehlenj.jpg

natoienj.jpg

Rady

Určitě lepší než mikádo, krátkovlasých holek je všude plno! Přijde mi, že si ženy mezi sebou radí krátké vlasy trochu ze zištných důvodů. Vlastně tím odstraňují konkurenci. (5)
Mě vůbec nepřijde že je to mikádo... ani delší. A ani z toho už delší mikádo asi udělat nepůjde, jedině po ramena... Ale to by bylo určitě pěkné. Nebo aspoň malinko srovnat vzádu tu špičku. (4)
Dobře jsi udělala, to vypadá dobře hlavně ty vlnité - holka, to je snad hřích žehlit, co by za to některé z nás daly! (2)
Popravdě, mě se to takto moc nelíbí. Ani se ti nedivím, že máš "oškubaný pocit". Na mě tvé vlasy teď také tak působí. Přijde mi, že jsou zbytečně moc do špičky. Kadeřnice mohla zvolit méně dramatický sestřih. Ale to je pouze můj názor. (1)
Určitě je to lepší, jak předtím, protože jsi opravdu získala objem a vypadá to, že máš daleko víc vlasů teď. Ale za mě jsi měla jít určitě do toho mikáda, jak jsi plánovala. Nejsem moc zastánce sestříhaných vlasů a máš to takové tuctové trochu. Ještě bych to mikádo v tvém případě promyslela (1)
Špatné to není, ale já jsem zastáncem střihu do rovna Nech si to tak třeba měsíc dva, třeba si zvykneš, zkracovat můžeš vždy... (1)
Mě se to líbí možná to mohl být větší oblouček než taková špička, ale jinak pěkné (1)
Tavimi: "Mě vůbec nepřijde že je to mikádo... ani delší."

Taky o mikádo nejde. Mona to tak pouze nazvala podle své první proměny.
https://www.omlazeni.cz/promeny-z-dlouhych-vlasu-52 8901-0.html
-------------------------
Mono, mě se moc líbí tvé přírodně vlnité vlasy. (1)
To teď všechny kadeřnice tuším střihají takhle - ale nevadí, máš krásné vlnité vlasy, já bych toho tvého třetího obrázku nedosáhla, ani kdybych dvě hodiny stála u zrcadla s kulmou v ruce . A už žádné zkracování, prosím - tady je velice populární radit si navzájem co nejkratší vlasy, ale ve tvém případě by to byla vyložená škoda ! (1)
Podľa ma to máš krásne urobené. Vôbec to nevyzerá divne. Myslím si ,že je to len sila zvyku. Máš krásne vlasy (1)