Vaše rady, moje proměna

Změna účesu

Ahoj :) už dlouho tápu nad změnou účesu ale zatím jsem neměla odvahu :) momentálně mám dlouhé blond vlasy a chtěla bych hnědý bob viz přiložená fotka :) přikládám i moje aktuální fotky. Vy na mém místě šly by jste do toho? :) osobně si myslím že by mi to slušelo víc než to co mám teď ale chci znát vaše názory :) moc děkuji za případné odpovědi :)
Vlasy

20180822_203128.jpg

Screenshot_2018072.png

20180823_193942.jpg

Rady

Počkej, vždyť už ses na tohle ptala jednou, ne?

https://www.omlazeni.cz/promeny-kratke-nebo-dlouhe -729763-0.html

Máš tam 10 odpovědí. To tě nic z toho nenakoplo? Každopádně, jestli to furt chceš, jdi do toho a vlasy daruj lidem bojujícím s rakovinou. Jsou to jen vlasy a dorostou. (2)
Tééda, takových vlasů, jako máš ty, bych se nezbavila. Mě teda vlay rostou dost dlouho :/ ale chápu, že chceš změnu ten bob se mi líbí,a le je to fakt velká změna. Nechtěla by jsi raději jen zastřihnout o 10cm, aby jsi viděla, jak se v tom budeš cítit? (1)
Ahoj, měla jsem úplně stejný problém. Vlasy až po pas a krásně husté, jenže.....trochu mě to už nudilo. Hlavně byly tak jaksi "připlesklé" na hlavě a nosila jsem potom jen samé culíky. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem vlasy kolem obličeje sestříhala ( větší část ofiny až po uši). Mám tak vlasy kolem obličeje po bradu a pak sestříhané k délce. Když si udělám culík tak můžu vlasy kolem obličeje vytáhnout ven a vypadá to jakobych měla mikádo. Jsem spokojená a vlasy rozhodně nestříhej na délce. Také bych ti doporučila čokoládové pramínky sem tam -- zkus jen přeliv a ztmavit obočí. Budeš výraznější. Jinak jsi moc hezká a vlásky si nech. (0)
Ten účes by k tobě 100% šel, doporučuji, změna by to byla super, ta fotka uprostřed je úžasná a změna by to byla k lepšímu. Každopádně, za to nic nedáš, vlasy opět dorostou (0)
Čauky, já si myslím, že každá změna účesu prospěje člověku, protože se změní. (0)
já si také myslím že by ti to určitě slušelo a vlasy můžeš darovat na dobrou věc. (0)