arrow
profile_image
janista
od 24. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

[reaguji]janista[/reaguji
Super....i já se těším, bude to dobrá zkušenost, poznáme nové lidi atak.....pecka..snad to zvládnem....

arrow
profile_image
mmsan
od 11. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já vám holky přeji pevné nervy! Já jsem v této firmě kurz instruktora fitness absolvovala a řeknu vám, že to nebyl žádný med. Abych byla konkrétnější. Firmu převzal po svém otci synátor. Namyšlený pán podnikatel. Naštěstí ten vás nic učit nebude.
Páni doktoři, kteří mají na starosti anatomii a lektoři na fyziologii atd. jsou super.
Jen by pan majitel měl zvážit změnu lektora na praxi. Je to člověk, který kdysi měl své vlastní fitko, neříkám, že nic neumí, ale nějak má problém s předáváním informací. Pokud jste doposud viděli činku jen na obrázku nevím, nevím.
Kurz probíhal tedy v celku v klidu, až na praxi... ztracený čas, doporučuji svěřit se do rukou již zkušeného trenéra, jinak nemáte šanci u zkoušek.
A zkoušky další katastrofa. Vyhodit někoho od zkoušek pro ně není problém a jak říkají, nezajímá je, že to máte zaplaceno. Chápu je to jejich reputace komu ten papír dají, ale ten způsob jednání u zkoušek hrůza. Jako by jsme byly malý parchanti. Jedině k chlapů se tak nechovají k ženským katastrofa.
Já jsem teda papír dostala, ale s takovýma kecama, že jsem se z toho musela měsíc vzpamatovávat, abych chtěla tuto činnost vůbec dělat. A tři lidi od zkoušek vyhodili.
Myslím si, že pan majitel zhřeší na tom, že je jediný v našem kraji. Člověka hodně ovlivní peníze, ale kdybych se měla já ještě jednou rozhodovat, raději bych si vybrala sporotní školu pan Stacha v Praze. Jiný přístup, profesionalita a něco vás naučí. Což o tom ten kurz snad je ne!! Takže vám přeji pevné nervy.

arrow
profile_image
mmsan
od 11. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji janista: Já vám holky přeji pevné nervy! Já jsem v této firmě kurz instruktora fitness absolvovala a řeknu vám, že to nebyl žádný med. Abych byla konkrétnější. Firmu převzal po svém otci synátor. Namyšlený pán podnikatel. Naštěstí ten vás nic učit nebude.Páni doktoři, kteří mají na starosti anatomii a lektoři na fyziologii atd. jsou super.Jen by pan majitel měl zvážit změnu lektora na praxi. Je to člověk, který kdysi měl své vlastní fitko, neříkám, že nic neumí, ale nějak má problém s předáváním informací. Pokud jste doposud viděli činku jen na obrázku nevím, nevím. Kurz probíhal tedy v celku v klidu, až na praxi... ztracený čas, doporučuji svěřit se do rukou již zkušeného trenéra, jinak nemáte šanci u zkoušek. A zkoušky další katastrofa. Vyhodit někoho od zkoušek pro ně není problém a jak říkají, nezajímá je, že to máte zaplaceno. Chápu je to jejich reputace komu ten papír dají, ale ten způsob jednání u zkoušek hrůza. Jako by jsme byly malý parchanti. Jedině k chlapů se tak nechovají k ženským katastrofa.Já jsem teda papír dostala, ale s takovýma kecama, že jsem se z toho musela měsíc vzpamatovávat, abych chtěla tuto činnost vůbec dělat. A tři lidi od zkoušek vyhodili.Myslím si, že pan majitel zhřeší na tom, že je jediný v našem kraji. Člověka hodně ovlivní peníze, ale kdybych se měla já ještě jednou rozhodovat, raději bych si vybrala sporotní školu pan Stacha v Praze. Jiný přístup, profesionalita a něco vás naučí. Což o tom ten kurz snad je ne! Takže vám přeji pevné nervy.

Reaguji na janista:

arrow
profile_image
janista
od 24. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmmm, děkuji za názor, je fajn, že alespon vím, do čeho jdu...co bys ještě dodala, čeho se mám vyvarovat a jestli je toho učiva hodně...no prostě co tě napadne, děkuji!

arrow
profile_image
rencaa
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je tu někdo, kdo se chystá na zubní instrumentárku od září?

arrow
profile_image
lululka
od 15. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahojky,
můžete mi prosím někdo poradit, jaký je rozdíl mezi zubní INSTRUMENTÁŘKOU a zubní SESTROU? Co dělá /náplň práce/ zubní instrumentářka a co zubní sestra? Chci absolvovat kurz zubní instrumentářky, máte někdo tento kurz už absolvovaný? můžete mi doporučit nějakou dobrou školu? je dobré poté sehnat uplatnění, když nebudu mít praxi? budu ráda za každé informace. Děkuji moc moc moc, Lucka

arrow
profile_image
rencaa
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lululka: jsou 2 profese , které mohou dělat u zubaře: sestra ( ta může dělat kdekoliv i v nemocnici) , na to musíš mít zdrávku a zubní instrumentářka ( ta má jen kurz a nemůže dělat třeba u gynekologa nebo tak) . Když se kouknete na mzcr.cz do sekce zdravotník - vzdělávání- nelékařské profese, tak si tam můžeš pročíst jednotlivé požadavky a kde to vystudovat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené