1. . .3456789. . .6263
arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono nejde jen o to, že nechá chanellinu platit, ale i o to, jakým způsobem to sdělil, měl to naznačit nějak vkusněji. Opakuji, že proti rovnocennému placení nic nemám, vše je věc domluvy, ale já osobně bych taky alespoň v počátcích chtěla toho gentlemana, který platí za mě. Pokud peníze nemá, je to věc jiná, ale toto mohl chanellině říct, nebo naznačit, pokud ale má a platit nechce, tak to je děs běs.

A k placení.. jsem koukám pěkná naivka, jak to tady čtu Mně přijde normální se střídat.. Ne na začátku, ale pokud máme rovnocenné příjmy atd., tak v tom nevidím problém (chodíme totiž do podniků, na které oba máme ).

Jinak mám dojem po přečtění celého vlákna, že tu občas někdo míchá pojmy "platit za oba" nebo "platit za sebe".. to bych řekla, že je taky rozdíl

arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A myslím, že tato jeho reakce, pokud peníze měl a platit nechtěl, o něm dost vypovídá.

pumpkin
Muž je dobyvatel, ne? A jak to může v dnešní době projevit? Tak snad by měl alespoň uhradit útratu.
pro me toto neni dukaz toho, jestli je muz, gentleman nebo slusne vychovanej. Netouzim po lovci ani po tom byt lovena, chci chlapa pro zivot a i ten muze mit nekdy blbej den.

arrow
Neprodává v Bazaru

Leo
na rande bez peněz
den předtím, když jsme jeli mimo město jsem si peníze samozřejmě vzala. Jak jsem psala, kdybych si sebou vzala kabelku, tak do ní peněženku ze zvyku hodím, ale protože jsem šla spíš sportovně ustrojená, nechala jsem doma kab.i s peněženkou, ani ve snu mě nenapadlo, že ji budu potřebovat, když mě na to víno pozval. Naštěstí to mám domů kousek

arrow
profile_image
google
od 23. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chanellina

A jak to jako dopadlo? To jsi běžela pro peníze domů, či co?

google
A jak to jako dopadlo? To jsi běžela pro peníze domů, či co?
myslim,ze utekla

arrow
profile_image
nadia
od 14. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
Abych se přiznala, mě ještě ani nenapadlo, že bych mohla platit za sebe, už vůbec ne za oba. Takže rozdíl mezi tím moc nedělám.

arrow
profile_image
vip
od 4. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nadia a amanda1
no moc dlouho jsem to s nim nevydrzela, ale dlouho predtim jsme byli kamosi a to byl super soumen, no a asi se zasekl u kamaradstvi a zedneho stedreho randeni....

Leo
že šla na rande bez peněz
o to tu sice nejde,ale asi bych v takové situaci dopředu řekla,že nemám sebou peníze,aby s tím počítal
amanda1
jasně,to se nevylučuje,já tím myslela,že by se mi nezdálo košer pumpnout ho prvoplánově o maximum peněz.Já vždy říkala,že když chce chlap ženu někam pozvat,tak má mít sebou tolik,aby mohl zaplatit to nejdražší,co tam mají,kdyby si to chtěla dát.Pokud vydělává málo,tak přece není ostuda ji pozvat i do toho mekáče,ne?

chanellina
Aha, tak to jo....

arrow
Neprodává v Bazaru

řekl mi,že den předtím utratil 1500kč jestli mi přijde normální, že dnes zaplatí dalších 500, prý tu není od toho aby za mě platil.. Dnes už se tomu začínám smát, ale do smíchu mi tam fakt nebylo

vip
no moc dlouho jsem to s nim nevydrzela, ale dlouho predtim jsme byli kamosi
Tak to je ten zásadní problém! Předtím jsi totiž za sebe platila taky, takže si myslel, že to bude pokračovat.

chanellina
řekl mi,že den předtím utratil 1500kč jestli mi přijde normální, že dnes zaplatí dalších 500, prý tu není od toho aby za mě platil..

Sorry, tak to je fakt masakr... A to jsem příznivcem rovnocenného placení

Je fakt, že to, co pronesl, jako že pije za tolik na na co má, tak to je tedy neomalenost, která se pardonovat nedá, i kdyby to myšleno ve veliké legraci.Ale obecně bych klidně připustila tu možnost, že chlap je třeba ze začátku opatrný na placení z toho důvodu, že třeba ještě není jasné, jestli s dotyčnou se to všechno překlopí ve vážnou známost a jakmile má své jisté, tak se z něj třeba stane štědrý partnerAle čekat, jestli se nám týpek přerodí tímhle stylem, no , tak se asi také každé holce nebude chtít.Osobně mám tu zkušenost, že chlap, který se příliš snaží, aby žena také vynakládala na společnou zábavu i svoje prostředky, tak že takový pro život moc není.Asi by se dalo říct, že od takového člověka se nejenom nedá očekávat taková ta příjemná štědrost, ale především jakákoliv pomoc duchovního rázu ve chvílích nejtěžších.Já několik takových chlapů znám, a přestože to jsou úžasní společníci, tak tato jejich vlastnost odradí od nějakého bližšího kontaktu s nimi.Dokonce u některých typů šetřílkovství na partnerce hraničí až s využíváním ženy ve všech směrech a někdy se dá i konstatovat, že jsme prostě narazily na gigola, který se za to ani nestydí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené