ahojte psíček bude oslavovať narodeninky a chela by som mu urobiť úžasný deň. Rozhodla som sa , že mu kúpim postroj, ale neviem presne ako . Doposiaľ som kúpila iba odhadom, neviem ako ho odmerať. A naco su vlastne takéto tasticky?http://www.sixfeet.sk/postroje/pracovne-s portove-postroje/bocne-tasky-doxlock-na-postroj-te chnical-k9.html aké by ste doporučili ? prípadne načo si dávať pozor. Viem, hlúpa otázka, ale milujem psov, chcem aby mal super narodeniny . Robíte aj niečo vy také? alebo som iba ja taká pobláznená?

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Diana144: Když se kupuje postroj, musíš přeměřit obvod okolo krku a hrudi. U většina postrojů jsou napsané dva rozsahy (jeden pro krk, druhý pro hrudník), podle kterých vybíráš. Pokud si nejsi jistá, vezmi hafana do zverimexu, kde mu postroj vyzkoušíš, jak mu padne.
Ten odkaz, cos napsala, není funkční, takže nevím, co myslíš.
A ohledně narozenin - nevidím důvod, proč slavit psí narozeniny, ale zase chápu, že to někdo prožívá, tak proč ne. My praktikujeme jen to, že hafanovi koupíme nějakou hračku nebo velkou buvolí kost. Ale to děláme i během roku, když je třeba.

Reaguji na mitternacht: ospravedlnujem sa, mne odkaz ide neviem v čom je chyba . SU to take popuhy co maju n bokoch vrecká neviem k čomu to e potrebné

Reaguji na Diana144:

Nejsi poblázněná ,náš jorkšírák je středem všeho dění,všechno se řídí podle něho,je to naše zlatíčko,sluníčko,ale i terorista.Postrojků má několik,obojků též,dokonce má i navlékací písmenka na obojek s kamínky od Svárowského a oblečků víc než mám já věcí ve skříni . . .pamlsky a dárečky dostává na narozeniny,na Mikuláše,na vánoce a nebo jen tak.Na vánoce dostal takovou masážní vybrující hlavici,koupila jsem ji v Jysku ve slevě a když mu s ní jezdím po hřbetě,tak si jen vrní a drží jak hluchý dveře ,já bych taky držela,kdyby mě někdo takhle masíroval . . .

Reaguji na Zlobidlo: woow. musim sa priznat ze rozmaznávam nášho psika..aleaz takto. hehe. ten sa musí mať u vás velmi dobre 100% , my máme kríženca jack russe teriera a to je tiez maličká potvorka

Cituji Zlobidlo: Na vánoce dostal takovou masážní vybrující hlavici,koupila jsem ji v Jysku ve slevě a když mu s ní jezdím po hřbetě,tak si jen vrní a drží jak hluchý dveře ,já bych taky držela,kdyby mě někdo takhle masíroval . . .

tak to mě pobavilo

Reaguji na Diana144:
Mně se líbí postroje, které jsou vhodné i do auta, např. zde a podobné. Anebo se podívej sem, určitě něco vybereš.
My také slavíme narozeniny psa i kocoura, nepeču sice dorty, ale vždy něco dostanou. Jsou to členové rodiny

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zlobidlo: Omlouvám se, je to OT, ale nemůžu si pomoct - v příštím životě se chci narodit jako tvůj pes

arrow
profile_image
Nunu
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten odkaz mi taky nejde, ale mám doma postroj K9 a Greendog, vážu je na ně hlavně do auta. Brala jsem oba ´´odoka´´ podle velikosti hrudníku. Přímo narozeniny neslavíme, ale já jim vždycky něco koupím, a to ,že mají narozeniny, beru jen jako omluvu pro sebe, na to že jsem zase utratila plno peněz za ně.

Cituji mitternacht: nevidím důvod, proč slavit psí narozeniny

Naši pejsci poznají, že mají narozeniny a mají radost, když si můžou rozbalovat dárečky..stejně tak o Vánocích

Cituji Diana144: ospravedlnujem sa, mne odkaz ide

Mě ne :-/Zkus vyhledat jiný odkaz

Cituji Zlobidlo: a oblečků víc než mám já věcí ve skříni

To moji kluci taky Teď sháním ramínka na jejich oblečky a mám v plánu jim udělat šatník

arrow
profile_image
Sanjo
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem mému psovi pořídila postroj, ale zrovna dvakrát nadšený z toho nebyl, nicméně se tolik nedusí, když na vodíku tahá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené