Ahoj, potřebovala bych doporučit nějakou kvalitní psychoterapii nebo psychologa, nejlépe se zaměřením na sexuální problémy nebo vztahy. Jedná se o mého přítele (34), který už dva roky nemá chuť na sex. Ze začátku vztahu měl, ale trvalo to jen krátce a stejný problém měl i v předchozích vztazích. Sám říká, že neví čím to je, že asi nějaký psychický blok, o kterém ale neví. Těžko se s ním o tom mluví, ale předpokládám, že mi nic netají a že opravdu neví, čím to je a sám je z toho zoufalý. Chce s tím něco dělat, byl u sexuologa, u psychologa, ale nikam to nevedlo. Ani tam nechodil dostatečně dlouho. Sama mám zkušenosti s psychiatry a psychology a vím, že je těžké sehnat někoho opravdu dobrého. Je to už poslední pokus pro záchranu vztahu. Děkuju za každé doporučení.

ještě jsem chtěla napsat, že nejlépe v Praze

arrow
Neprodává v Bazaru

Doporučuji sexuologické centrum Gona. Paní doktorka Jana Spilková je vynikající. Je to na Národní třídě.

Reaguji na pussydeluxe: díky, kouknu na to

Reaguji na Averys:
Jejda, já myslela, že jsi se s ním rozešla..
Se divím, že s ním ještě ztrácíš čas.

Reaguji na True: nakonec jsem se vrátila, co se dá dělat, mám ho ráda...

arrow
profile_image
kelli
od 20. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Averys: Přečetla jsem si tvoje minulá témata a jsem šokovaná . Nemůžu pochopit proč ses vrátila?! Připadá mi že , že absence sexu ti asi nemůže zas tak vadit - protože sama vidíš že to nebylo jen chvilkové ale problém trvá dál.Nevím jestli se tě můžu zeptat - ale zkusím to. V tom jednom příspěvku píšeš , že ti při rozchodu něco řekl a vlastně to vyřešil za tebe, že tě sklamal . Hrozně by mě zajímalo co to bylo?

Reaguji na kelli:
Vrátila jsem se, absence sexu mi vadí hodně, ale možná jsem si za tu dobu na to zvykla.. Samozřejmě mě to pořád hodně trápí, ale jak píšu, je tohle poslední šance na záchranu. Od té doby, co jsem se vrátila, je to mezi námi lepší, co se týče ostatních problémů, jen ten sex je pořád stejný. Ale věřím, že s tím chce něco dělat a sám se trápí. Víc o tom teď mluvíme. Sama nevím, co od toho čekám, ale chci to ještě zkusit. Proto hledáme tu terapii.
Jak se ptáš, tehdy mě naštvalo to, že jsem zjistila, že když jsme spolu nebyli, že na FB kontaktoval svoji bývalou, kterou už asi 7 let neviděl. Jsem dost žárlivá a on mi vždycky tvrdil, že ho ta holka nezajímá, takže mě to dost naštvalo. Nakonec z toho nic nebylo, FB smazal. A tak nějak žijem dál...

arrow
profile_image
kelli
od 20. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Averys: Aha tak to jo. Ještě mě napadlo jestli třeba netrpí depresema, nebo dokonce nebere anidepresiva - při tom opravdu není na sex ani pomyšlení. Třeba se se ti to stydí říct, anebo trpí těžšíma depkama a ani o tom neví- prostě ten stav nedokáže pojmenovat. Nemá zájem jen o sex a nebo je laksní ke všem věcem okolo? Trpí zvýšenou únavou jakoby vyhaslostí? To jsou taky příznaky!

Reaguji na kelli: Deprese snad ne, nějaké psych. problémy má, byl u psychiatra, ale myslím, že to s tím sexem tak nesouvisí. Měl to tak vždycky se všemi přítelkyněmi, řekla bych, že ten sex je prvotní problém a proto právě chce na tu terapii, aby se zjistilo, proč vlastně. Jak sám říká, tak neví, že má asi nějaký blok, ale neví proč. Je možný, že mi to nechce říct, ale myslím, že fakt neví.... Zvýšená únava asi ne. Sice hodně pracuje, ale máme i volno a dovolený a je to stejný.

arrow
profile_image
Gandalf
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak je to s hladinou testosteronu? Pokud ho má málo, nemá zkrátka potřebu "sexovat".

Reaguji na Gandalf:
Nevím jistě, jak to je s tím testosteronem, ale taky by tam měl brzy zajít

Reaguji na pussydeluxe:
Tak dnes tam přítel byl, u dr. Spilkové a moc jí chválil, tak doufám, že se to konečně někam posune. Děkuju za typ.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené