arrow
profile_image
pettap
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj/Dobrý večer,
vyzkoušela jsem keratin, microring i PU pásky ( které mám i teď ). Ale mám problém, že po půl roce mám tak čtvrtinu vlasů, protože mi ze spojů vypadávají. Proto se chci zeptat, co si myslíte, jsou lepší pásky nebo keratin. A pokud někdo z vás má pásky ( ty novější - dvakrát prošité ) ? tak jestli je to opravdu znát, že vlasy vypadávají méně. A také, jestli si kupujete kratší délku a delší, aby nebyl vidět přechod mezi vlastními ( krátkými vlasy ) a prodlouženými ? Děkuji

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pro mě je jednoznačně lepší keratin než pásky, na ty nevzpomínám zrovna v dobrém.

arrow
profile_image
Peeetra
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já mohu jen souhlasit

arrow
profile_image
choco-late
od 7. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechno má své plus a mínus. Když pásky záleží jaké, já měla 2x pokaždé od jiné firmy, jednou co do kvality vlasů to byla katastrofa, ale zase perfektně držely na hlavě, podruhé pefrektní kvalita vlasů, ale klouzaly a padaly ,že by to byla extra šetrná metoda říct nemůžu, spousty vlasů mi zůstalo v umyvadle nebo zamotané do lepidla na páscích, jako plus byl objem a kompatibilita, nebylo to vůbec poznat na hlavě čehož u keratinů (hustoty) nelze až tolik dosáhnout pokud tedy nemáš třeba 180spojů a to už neuděláš třeba culík, aby to nešlo poznat, ale záleží na tvojí hustotě vlasů a na kvalitě vlasů na keratinech. Osobně musím řict,že keratiny jsou ve vlasech poznat, osobně to poznám na ostatních skoro vždy u pásků až tak ani ne, praktičnost je asi lepší u keratinu- mytí hlavy. Toť, ale můj osobní názor a zkušenost samozřejmě může mít někdo jiný jiné zkušenosti.

arrow
profile_image
Kaštanový Oříšek
od 27. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám zkušenost s pásky i keratinem. Pásky jsem se snažila vybírat "ty lepší", ale i tak to byla záležitost na cca 3 měsíce - nechávala jsem si je i jednou posouvat, měla jsem je vždy v kuse tak měsíc a půl, pak už mi na mých jemných vlasech dost vadilo zacuchání u spojů. Napotřetí už jsem je nosit nechtěla, protože už se mi zdálo, že se začly zacuchávat (zřejmě to i tak byla asie). Keratin jsem rozhodně tak často posouvat nepotřebovala, prsty jsem si pravidelně oddělovala pramínky u spojů, takže mi tam nikdy nevznikl větší zámotek. A kvalita vlasů byla také u keratinů v pořádku, byly to normálně ustřižené vlasy zpracované do pramínků. Spokojená jsem byla s p. Valentovou, dokonce vlasy stříhá a vykupuje přímo od lidí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené