méně než
10 příspěvků

Ahoj, jsem 6 měsíců po plastice prsou a stále mám jedno prso hodně citlivé. Musím říct, že jizvy se mi nehojí moc dobře, jsou pořád dost tmavé(řez byl provedem pod prsem). Pravou bradavku mám velmi citlivou, na omak až nepříjemně. Myslíte, že to bude ještě trvat, nebo už se to tak zůstane? Pod tímto konkrétním prsem mám i o něco větší jizvu. Byla jsem v Medicom VIP u Franců.

méně než
10 příspěvků

Nikdo nemá podobnou zkušenost?

arrow
profile_image
jolie1
od 3. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Byla jsem na tom podobně, jedno prso jsem měla citlivější(nejen bradavku), jak píšeš až takový nepříjemný pocit, ale asi do roka se to zpravilo

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mě doktor říkal že do roka se (ne)citlivost bude ještě měnit a co bude po roce, tak to už zůstane

arrow
Neprodává v Bazaru

také můžu potvrdit, že ten rok trvalo, než se prsa úplně zklidnila, v září to budou dva roky od operace a momentálně už jsou prsa jako má. takže buď v klidu, dej tomu čas. Jen pokud by začala měnit tvar a bolest se ztupňovala, tak raději vyhledej lékaře.

Ahoj já mám bradavky také citlivé až to někdy zvláštně bolí. Přítel z toho není moc nadšený ,ale já tomu dávám čas, jelikož jsem 6 měsíců po.

méně než
10 příspěvků

Reaguji na jolie1: Reaguji na Jancysska: Reaguji na Nika123: Reaguji na danulema:
Holky, děkuju za odpovědi a uklidnily jste mě. Doufám, že do toho roka to už bude v pohodě, protože to je někdy až nepříjemný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja mam tmavě jizvy i po osmi letech, proste se špatně hojim. S tím nic nenadelas. A ze je prso vice citlivé?no bože, lépe než necitlivé, nebo neprijmuti implantátů a jiné hrůzy, co se bežně ději. Co ti k tomu řekl operater?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené