arrow
profile_image
karina0
od 28. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusila bych zajít na kožní.. Měla by ti napsat ňákou vodičku nebo mast..

Taky si myslím,že to má spojitost s operací......taky jsem to měla,ale míň a po čase to samo odeznělo.Je to zřejmě tím,jak je ta kůže napnutá,tak je citlivější a reaguje na cokoliv,co dříve nevadilo.Až to trochu povolí,tak se to samo upraví....nic bych s tím nedělala.

Všimni si,že to máš jen na místech zvětšení....

Reaguji na linda 4: o.k. já vím, ale já také neřeším od čeho to je, ale jak je odstranit. Jsou jen pod tou podprdou, takže zapaření + kokosový olej = ucpané póry a takový výsledek. A všem děkuji za příspěvky a za snahu.

Reaguji na sartre:
No ono,aby se to dalo odstranit,musí se znát příčina toho všeho......radím to nechát být,ničím to nedráždit a ono to zmizí....vzpomínám si, že mě dráždila i změna podprdy.....když jsem měla 2 měsíce tu pooperační a pak dala normální,tak mě kůže svědila a zčervenala

Já bych řekla, že je to tou operací. Mě se v životě nedělali na prsou pupínky. Po operaci jsem jich měla tak 5x víc jak ty, byla jsem z toho taky trošku nesvá, ale ono to odeznělo a teď je vše ve starých kolejích. Je to podle mě tím nošením stahovací podprsenky. Neboj, ono to odezní

arrow
Neprodává v Bazaru

Měla jsem ten samý problém po operaci..jak jsem byla zafačovaná, v podprsence a potila jsem se, tak mi tam vyskákaly..teď už je to mnohem lepší, ik dyž stále ne dokonalý. Ale pořád nosím tu podprdu..

arrow
profile_image
Ada74
od 11. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se po kokosovém oleji udělala vyrážka.
A to je prý vhodný proděti

Nevysadila jsi v souvislosti s operací antikoncepci? Na ramenou a zádech se ti to nedělá?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené