Ahojte baby...TU som čítala,že "vraj" z farbenia vlasov môže vzniknúť rakovina...No,ehm,síce mi to príde divné,ale zároveň na zamyslenie..Čo si o tom myslíte vy? Myslíte si že je to hlúposť alebo pravda?

S přemírou všech negativních informací zjišťuju, že člověk by se mohl prakticky už jenom bát a to já odmítám. Chci se ze života radovat, pokud to ještě jde a jsem relativně zdravá a ne vidět za každým rohem strašáka - ebolu, rakovinu, válku...

rakovina vznilká především ze stresu, je jedno jestli je to stres ze strachu barvit si vlasy kvůli rakovině nebo stres ze školy a z práce... tak se hoď do klidu, vypni PC a hurá někam na procházku do klidné přírody. Pak si můžeš nabarvit vlasy bez obav

Cituji mroskvicka: že vědci ZASE něco objevili.

Inak presne nad týmto som sa zamýšľala minulý týždeň..Najprv vedci objavia,že niečo je super,neskôr že to škodí...A nie nadarmo sa hovorí never všetkému čo čítaš (hlavne na internete,že)..Síce stránka kde som to čítala,je dosť známa,ale mnohokrát si autori článkov vymýšľajú informácie a neuvedú ani zdroj odkiaľ to zobrali (výplod ich fantázie,žeby?)..Nehovorím že si vymýšľajú na tejto stránke,to neviem..

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Avourella: A nie nadarmo sa hovorí never všetkému čo čítaš (hlavne na internete,že)..Síce stránka kde som to čítala,je dosť známa,ale mnohokrát si autori článkov vymýšľajú informácie a neuvedú ani zdroj odkiaľ to zobrali (výplod ich fantázie,žeby?)..Nehovorím že si vymýšľajú na tejto stránke,to neviem..

Prosím ťa, "diva" na aktualitách je normálny ženský lifestylový prílepok.
Rozumej = napíšeme čokoľvek.
V článku nie je okrem vágnych formulácií "môžu obsahovať" ... "potenciálne riziko".. "bristkí vedci" a fantastické psychedelické prehlásenie,
"ale chemikálie z nich (farieb) reagujú s tabakovým dymom a znečisťujúcimi látkami z ovzdušia a tvoria jednu z najmocnejších rakovinotvorných látok, ktoré ľudstvo pozná. "


žiaden odkaz na zdroj, štúdiu, relevantné info.
Toto ani nemá význam čítať, to je na úrovni spravodajstva telerána na mrkvíze.

Reaguji na lulamae: Tak o aktualitách si myslím svoje (hlavne by mali zmeniť ich názov..)

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella: Potenciálně může rakovinu způsobit mnoho kosmetických přípravků, potravin, životní styl, ale každé tělo reaguje jinak, záleží též na mnoha aspektech - v jakém stavu je tvůj organismus, genetika, tvá imunita, stres.... To, že někdo z něčeho má raka neznamená, že ty taky budeš. Takže asi tak. To by člověk nesměl pomalu nic ze všech těch obav a článků od různých individuí.

Reaguji na MKay: Mne to tak príde,že dneska už rakovina vzniká zo všetkého..

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella: Proto se nenech zbytečně ve všem omezovat, sama si rozmysli, co je pro tebe správné, co ty chceš. Do toho ti nějaká slepice z článku kecat nemůže.

To fakt slyším poprvé....Barvím si vlasy taky cca 8 let..z drogerek až po profesionální..lidi co nekouřili celý život taky dostali rakovinu plic... S takovou bych dostala raka ze všeho...raději budu pravidelně sportovat, jíst zdravé věci a nekupovat šmejdy v obchodech.

Reaguji na calipsso: Ja to beriem väčšinou tak že si poviem "žijeme len raz" tak si presolím jedlo,aj keď soľ nie je moc zdravá..ale jedného dňa umrieme tak je to hádam jedno

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella:

arrow
Neprodává v Bazaru

Rakovina podle vědců v dnešní době může být už snad ze všeho Ale zase nadruhou stranu, v barvách jsou fakt těžké chemikálie, co nám pronikají přímo do pokožky hlavy, takže kdo ví..Jinak už tu diskuze na toto téma je.

Cituji Caisy: Jinak už tu diskuze na toto téma je

Všimla som si,ale je niekoľko rokov staré

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Doporučuji nepít vodu a nejíst chleba, protože 99.999% lidí co tohle dělají umře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené