arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z důvodu posunu implantátu a asymetrie zvažuji výměnu implantátů. Před třemi lety jsem podstoupila augmentaci - 325g kulatý Mentor uložený pod sval. Nyní zvažuji anamonické implantáty dvou různých velikosti pro dorovnání asymetrie.
Chtěla bych se zeptat Vás co už máte reoperaci za sebou. Jak dlouho jste museli nosit specialni podprsenku? Jsou bolesti tak silné jako při první operaci? Jsou po operaci zavedeny dreny? Kolik dní jste byli na klinice? Předpokládám, že rekonvalescence nebude tak dlouhá jako při první operaci, protože už je vytvořena kapsa pro implantát, ale zajímají mě vaše osobní zkušenosti a pocity

Ahojky,ze své vlastni zkušenosti mohu vypravet Mam za sebou 4 operace a kazdá dalsi byla lepší a lepší Bolest menší a rekonvalescence bohužel stejná jako u první operace

arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 6svetla: 4 operace? Co se stalo, pokud se můžu zeptat? Tělo implantát nepřijalo? To mě mrzí. Byla jsi vždy u stejného doktora? Mě se o kousek posunul implantát u jednoho prsa, ale nechala jsem to 3 roky být, nechtělo se mi zase podstupovat tu bolest a dlouhodobý vyřazení z normálního života Ale ted jsem začala važovat o reopce, jen ještě vybírám doktora.. A co tobě se stalo, že jsi musela 4x?

arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A měla jsi to pod sval? Nebo jen pod žlázu? Myslíš, že to bylo doktorem, že ti to nějak špatně udělal? Já mám řez podpažím, o to byla asi bolest větší a nevím jestli je to tím nebo ne, ale mám prsa strašně od sebe, jeden implantat mam jakoby posunutý na bok. V oblečení to vidět není, ale mě to štve, proto jsem tak dlouho čekala. Proto bych chtěla trošku větší implantáty, aby se zaplnila ta mezera. Bez podrsenky je to nic moc, podprsenkou prsa stlačím k sobě, ale pak mě bolí jak jsou zmáčknutá, takže stejně spíš volím sportovní podprdu. Ale treba trojuhelníčkový plavky nemůžu vůbec, to vypada fakt blbě. Ted se rozmyšlim, jestli jít za původním dokrotem se mu ukazat, nebo zkusit nazor nekoho jineho. Kde jsi byla ty?

arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 6svetla: Jinak já jsem postavou podobně jako ty 160/46 a mám 325 a nemyslím si, že tvoje implantáty byly moc veliký. Mě ty prsa přišly malý po probuzení, ale taky záleží jaky jsi měla základ.. já jsem měla A, ale nebyly uplně pevný...
Jinak přeji hodně štestí při dalším pokusu, stejně jsi odvážná, že do toho zase jdeš a ještě jsi to nevzdala...!

bolest byla u té druhé menší, ale stejně to teda dost bolelo, bolelo to hlavně v těch místech, kde se ta kapsa rozšiřovala. Rekonvalescence taky jednodušší. Jinak teda nevím, jestli ta výměna kulatých za anatomické bude nejlepší nápad, zvlášt když máš teď problém s posunem a asi se do těch anatomických přes podpaží doktorům moc chtít nebude.

Když jsem šla na augmentaci, tak tam byla s náma paní (40), která šla na výměnu, protože je měla už dlouho. Vím že měla z nás nejkratší operaci a že nám pak sestry říkaly, že je na tom líp jak my, protože už ta výměna tolik nebolí. A dreny si myslím že dávají taky. Na klinice byla stejně dlouho jako my, tedy dvě noci.

arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pinky: děkuji za příspěvek Při reoperaci už nechci řez podpažím, ale v podprsní rýze. Jizvičky mám zahojené, že nejsou téměř vidět, už jsem na ně docela zapomněla, tak chci přístup jiný, už jen že to bude pro dokrotra snažší. Nějak si myslím, že je ten posun implantátů byl způsobený tím, že byl řez veden z podpaží.. Můžu se tě zeptat, jesli jsi měla po pruhé operaci dreny? a jak dlouho jsi mela tu speciální podprsenku? Pro mě byl tenkrám nejhorší ten pás, co tlačil prsa dolu, měla jsem ho nonstop 5 tydnu. Ale vím, že někteří dokroři jsou zase toho názoru, že je lepší ty prsa mít spííš volněji, než je nějak drasticky tlačit pasem a podprsenkou...ale co doktor, to jiný názor..

drény jsem měla 4 dny, ale to proto, že jsem byla v nemocnici dlouho kvůli komplikacím s jinou operací, kterou mi dělali při té reaugmentaci, jinak by mi je vyndal asi dřív. Podprsenku jsem měla nosit měsíc, přinesla jsem si svoji sportovní Shock Absorber level 4, pás jsem nemusela nosit vůbec, ani při té první operaci, ten se nosí nejvíc u těch přístupů podpažím.

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na miss.dodo:
ahoj, jsem rok po výměně z kulatých podžlázu, na anatom pod sval.Oboje řez dvorcem. Druhá operace byla o hodně lepší, v nemocnici jsem byla jen jednu noc a drény jsem neměla.Ale bylo to možná tím,že mě je jen vyměnili, nemuseli mi zvětšovat tu kapsu, ale zase mě to přešoupli pod sval, tak říznout taky museli.Elastickou podprsenku Lipoelastic, jsem měla 10 dní a pak už jen dobře sedící kosticovou, nevyztuženou.Pás jsem nosila týden 24 hod. a pak ještě týden na noc.Rekonvalescence byla kratší, otoky brzy odezněly,asi po 14 dnech.

arrow
profile_image
miss.dodo
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda 4: Ahoj, koukám jak máš krásné jizvičky, jak dlouho ti trvalo, než vybledly a tak hezky se zahojily? A kde jsi byla? Jinak koukám, že to má fakt každý doktor jinak, někdo dreny nedá, doporučí podprsenku na jeden tyden, jiný říká podprda měsíc a dreny dá... Zitra jdu do Medicom vip, tak jsem zvědavá co mi reknou
A prsa máš moc hezký! Jsi spokojenější s anatomy?

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na miss.dodo:
Děkuji, já jizvičky měla zhojené už ve 3 měsících a vybledly do roku, ale kolem dvorce jsou ty jizvičky vždycky lepší, než v podprsní rýze.Možná je to tím,že je to narozhraní kůže a dvorce, kůže se tam nehýbe a ani nijak nenatahuje a v klidu se to zhojí, bez nějakého dráždění.Poprve jsem byla u Dr.Poláka, toho nedoporučuji a podruhé u Dr.Hrbatého, ale ten bohužel, už téměř nikde neoperuje.Jinak jsem mnohem více spokojená celkově s druhou opkou a anatomy, jsou jak přírodní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na miss.dodo: ahoj
já jsem 14 dní po výměně implantátů, které jsem měla 3 roky 250ml pod svalem
nyní jsem podstoupila výměnu na 520ml a mohu tě tedy uklidnit- bolest úplně minimální, celý průběh daleko snazží, operace netrvala ani hodinku- operovaly mě v 11h a následující den jsem byla propuštěna domů )) a opravdu je mi tedy dobře- celkově je hojení prostě o 100% rychlejší, alespon u mě
po 14 dnech mohu spát na boku, podprsenku budu nosit 3 týdny ve dne v noci a po 3 týdnech jen přes den, jinak dneska jsem po operaci 15 dní a je mi vážně jako kdybych na žádné nebyla )) držím palce

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na vendy:
moc hezká práce, kde jsi byla?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na linda 4:
byla jsem u dr. Paděry v perfect clinik v praze, hezká práce to je , oproti tomu co jsem měla před první opkou ,ale začínám mít zase ty moje depky že mohly být větší, strašně rychle mi klesají a jakoy někam mizí (( možná že bych snesla ještě větší, jde o to že kdyby mi někdo řekl že budu mít tak velký imploš. a udělá mi to takováto prsa nevěřila bych tomu, myslela jsem si vždycky jsou to nějaká mega prsa... ale nejsou.... alespon na mě né a to nejsem vysoká, příjde že mám prsa stejně velký jako některé holky zde s 330ml, jinak tvá prsa chválím narazila jsem na ně zde u mockrát a vypadají přirozeně pěkně )))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené