Ahojte,
dívali jste se včera na novou reality show na Nově Dům snů? Co na to říkáte? Já bych na to psychicky neměla, abych se někde 4 měsíce dřela s tím, že mám 10% šanci, že ten barák bude můj. Dovedete si představit žít v těch podmínkách 4 měsíce? S partnerem si třeba začnete lézt na nervy, protože nejste zvyklí trávit tolik času spolu, teď ti ostatní lidi vám třeba vůbec nejsou sympatičtí, únava, vypětí, stres... Na druhou stranu, když jsem viděla, v jakých podmínkách některý rodiny žijou... Třeba ten pár z Mostu - šílenej dům, kolem se válí injekční stříkačky, pod oknama se střílí, jak paní říkala... Tím se jim nevysmívám, spíš je mi jich líto, že musí děti vychovávat v takovým prostředí. V takové situaci bych se asi taky zapřela a bojovala bych. Pište, zajímá mě, co si o tom myslí ostatní

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně teda fascinovalo to, že se všichni tvářili tak, že ten dům bude jejich , viz. hlášky typu "někdo nám stojí na pozemku" apod. Pak nevím přesně, na jakým principu se budou vylučovat, ale pokud se mají vylučovat vzájemně podle sympatií/nesympatií, tak nechápu, že se už na začátku někteří porafali - není to zrovna strategické.

byla jsem na ten pořad strašně zvědavá, protože úplně ujíždím na těchto typech pořadů (jak se staví sen, jak se staví dům apod.) .. těžko soudit po prvním díle, ale byla jsem z něj celkem zklamaná.. od prvního dílu spousta hádek.. určitě mi byl sympatičtější pořad na primě, kde si každý pár dělal na svém domku.. jediné co se mi fakt líbí je fakt, že vybrali rodiny, které ten baráček opravdu potřebují .. narozdíl od primy, kde mě přijde, že (hlavně do pořadu jak se staví sen) vybírají rodiny, které by si zvládli finančně upravit byt sami.. tak uvidíme jak se to vyvrbí

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Katchuska: jediné co se mi fakt líbí je fakt, že vybrali rodiny, které ten baráček opravdu potřebují

Já si spíš myslím, že ti, co to nepotřebují, do takového pořadu nejdou... Taky dělá hodně to, že ti lidé musí mít 4 měsíce čas - to si může dovolit málokdo, odejít např. z práce na 4 měsíce.. Proto je tam také hodně žen na mateřské dovolené nebo nezaměstnaných..

arrow
profile_image
Wendy007
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Verci: ti, co to nepotřebují, do takového pořadu nejdou... Taky dělá hodně to, že ti lidé musí mít 4 měsíce čas - to si může dovolit málokdo, odejít např. z práce na 4 měsíce.. Proto je tam také hodně žen na mateřské dovolené nebo nezaměstnaných..

No právě že když jsou nezaměstnaní tak těch 7 500 pomalu na vyžití nestačí + ještě děti + elektřina,plyn,hygienické potřeby atd. a je k tomu by měli šetřit na nový byt/domeček... z čeho šetřit?! Je dobré že fakt vybrali sociálně slabší - a to je dobře...

arrow
profile_image
Verci
od 13. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jako myslíte si, že to bylo kritérium výběru - vybrat takové, kteří jsou chudí a pomoct alespoň jedné rodině k slušnému bydlení?

arrow
profile_image
rice
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

a zbytku do blázince

Cituji Verci: Jako myslíte si, že to bylo kritérium výběru - vybrat takové, kteří jsou chudí a pomoct alespoň jedné rodině k slušnému bydlení?

To asi nee...
Spíš si myslím,že to namíchali tak, aby bylo pravděpodobný, že budou bouchat emoce. Mladý nesezdaný pár těsně přes dvacet - pár, kde měli problémy s drogama (jak paní řekla) - pár, kde je žena o 16 let starší než muž - starší pár, oba už mají rodiny z předchozích vztahů...
Obecně se dá asi čekat, že jsou ty dvojice povahově dost odlišný. Takže to poskládali tak, aby to mezi nima jiskřilo.

arrow
profile_image
Ninda
od 11. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda nevím, neviděla jsem ani minutu pořadu,ale kde se ten barák staví?To jako že jdu někam 4 měsíce pracovat, abych se tam přestěhovala třeba z druhýho konce republiky? To teda není dvakrát spravedlivý...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslím že Nově je úplně jedno kdo ten dům získá, jestli rodina která na to má nebo ne. Vybrali lidi, aby mezi něma vznikali konflikty, tudíž aby měli vysokou sledovanost a vydělali na tom ( excesy a hádky typu Big brother). na primě šlo o to vybrat lidi, kteří jsou schopní dům zařídit sami i vlastníma silama..

Ten pořad se mi nelíbí.Měla jsem radší jak se staví dům na primě.tady je moc malá šance pro deset lidí.

arrow
profile_image
bary
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem ten pořad moc nemusela, viděla jsem až poslední díly. Jen doufám, že vyhraje modrý pár, přeju jim to, protože ti šedí....ještě že se tady nesmí psát sprostá slova, protože bych se asi neudržela.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s bary..šedý tým jsem měla docela ráda, ale podle toho, jak se začali v posledních dílech chovat a předvádět, si asi většinu fanoušků docela dost odradili.. Obzvlášť Dana..ta by šla i přes mrtvoly, jen aby vyhrála. Doufám, že nevyhrajou..možná mě to jejich chování donutí hlasovat pro modré, i když hlasování do takových soutěží mi přijde k ničemu..ale asi budu, už jen kvůli tomu, aby nevyhráli takoví sobci..

arrow
profile_image
bary
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tazice: možná mě to jejich chování donutí hlasovat pro modré, i když hlasování do takových soutěží mi přijde k ničemu..ale asi budu, už jen kvůli tomu, aby nevyhráli takoví sobci..

nápodobně

arrow
profile_image
Natalii20
od 16. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bary: možná mě to jejich chování donutí hlasovat pro modré, i když hlasování do takových soutěží mi přijde k ničemu..ale asi budu, už jen kvůli tomu, aby nevyhráli takoví sobci..

nápodobně

Úplně souhlasím! Přesto, že sem neměla v plánu hlasovat, tak chování šedých je přímo otřesný! TA ženská je taková zlá nebo nevím jak to popsat. Přála jsem to předtím tomu nejmladšímu páru, který vypadl minule.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené