Cituji agnessi: Kdo by chtěl vědět víc, ať se mi určitě ozve, ráda poradím

A proč to nenapíšeš sem pro všechny?

arrow
profile_image
agnessi
od 3. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07: Protože to jsou konkrétní stránky a já si nejsem jistá, jestli to sem můžu uveřejňovat...

arrow
profile_image
Maly.Labakanek
od 19. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na agnessi:

Hoď to sem.

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, posílám ještě něco ze svého hubnutí, bylo to asi z 58 kg na 51-52 kg. Měřím totiž jen 159 cm. Jídlo jsem jedla bežné, cokoli, jen jsem se snažila se tolik necpat. Cvičila jsem na power platu.

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tady je fotka po cviku

arrow
profile_image
Paja85
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ted zrovna necvičím, protože mám 7 týdnů před termínem a váhu mám takovou v době, kdy jsem měla nejvíc kg, těch 58-59 kg. Vycházela jsem z váhy 53 kg, zatím mám 6 kg nahoře jsem v 33 týdnu těhu. Myslím, že až porodím, kg pujdou rychle dolů. Takže pak to bude chtít cvičit. A co se týká stravy v těhu, jím normálně, snažím se zdravě - sem tam si vyhodím z kopýtka, ale beru to tak, že si o to tělo říká.

Ahoj, ja od unora 2011 do cervence 2011 z 90kg na 69kg, tím mé hubnutí nekončilo, ale otěhotněla jsem.... v březnu 2012 porodila a z porodnice šla se 75kg, v září 2012 už jsem měla 59kg a ty si držím, jím cokoli, ale v míře, hodně sportuji, mám dvě děti a jsem teď spokojená... ideální je 0,5-1kg týdně, to jsem tak nějak dodržela a váha mi nešla nahoru... při mé výšce 170cm, mám teď 60kg (před týdnem jsem absolvovala augmentaci prsou, takže váha šla nahoru ), ale chtěla bych mít 50kg, dietu držet mi nedělá problém, tak to půjde vše hladce

arrow
profile_image
misaka
od 15. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, také se podělím se svojí zkušeností. Celý život jsem měla problémy s váhou. Jako dítě jsem i byla v lázních, ale po návratu jsem nabrala 2x tolik co jsem tam zhubla - tenkrát jsem to brala jako křivdu . V pubertě jsem se sice s váhou trápila a zkoušela různé diety, potom jsem chvíli měla bulimické období.
Zhruba tak ve 20 jsem se začala smiřovat s tím, že už budu asi vždycky tlustá. Změna přišla před 5 roky - to mi bylo 22. Začínala jsem na váze něco málo přes 90 kilo, což při výšce 164 cm není zrovna málo. Konfekční velikost jsem měla 46, takže výběr oblečení nic moc.
No a pak nastal pořádný zvrat. V květnu 2008 jsem se zamilovala. Začala jsem chodit 3x týdně na Vacu Shape a docela dost chodila pěšky - z nádraží jsem to měla domů tak 2km. Začala jsem si hlídat stravování (pravidelně 5x denně, menší porce), zezačátku jsem vynechávala přílohy a postupem jak šla váha dolů je opatrně vracela. A výsledek? Na konci září téhož roku jsem vážila 67 kg a měla konfekční velikost 40. Do vánoc se mi podařilo sundat další 3 kila a dostala se tak na velikost 38. Chlap odešel (paradoxně za mnohem silnější holčinou, než jsem byla já na počátku), váha naštěstí zůstala .
Uběhlo 5 let a sice vážím 63 kg, ale jak se blíží 30ka tak mám pocit, že se měním v rosol. Na jaře jsem tedy začala chodit na Power Plate, bohužel pak přišlo zkouškové a státnice. V létě jsem se radši válela u rybníka než se lopotila v posilovně. No, ale státnice jsou úspěšně za mnou, léto bohužel taky a tak jsem se minulý týden zdravě naštvala. Plán je takový, že alespoň 2x týdně PP a 2x týdně plavání. Plavat jsem byla 4x a na PP opravdu 2x - i když po první hodině jsem myslela, že umřu. Chce to prostě vydržet. Takže všem kdo se rozhodly se sebou něco dělat držím palečky a věřte tomu, že jde všechno. Akorát jak se říká, vše začíná v hlavě. Takže buďte hlavně v pohodě a dokážete cokoliv

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nela.martina.: tak jako hledím, takže když jednou týdně nebudu vůbec jíst tak po nějaké době tak zhodím jo?ja jsem drive treba nejedla i 2 -3 dny a pak jsem to nabrala jeste vic..tak nevim jak jako stemma pustama, ale postavicu mas uzasnou )

arrow
profile_image
Cassie05
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lexxy: tak nic se nemá přehánět.. 2 - 3 dny bych asi nevydržela, ale myslím, že ten jeden den v týdnu je to tak akorát, aby se tělo pročistilo, ale přitom nedostalo strach, že bude takhle hladovět déle a nezačalo si dělat zásoby..
někde jsem četla, že je nejlepší držet tak, že jeden den vynecháš večeři a další den se jen navečeříš.. takže vlastně žádný den se nestane, že vůbec nejíš.. ale tak každý to drží jinak, jak to vyhovuje zrovna jemu..

Za rok zdravou stravou a pohyme ze 70kg na 55kg
Chodím všude pěšky, vařím si sama a nejím samozřejmě spoustu věcí, co nám cpou (rohlíky, smažené, fast food, bílý cukr, bílé těstoviny, tučné maso a sýry, obarvené a chemické potraviny.. )
Fotku postavy mám poslední, když jsem měla cca 63kg, dál už se moc nefotím, porovnávám spíš podle oblečení a jsem takhle šťastná. Ne jen kvůli ztrátě cm a kil, ale jídlo a pohyb má opravdu vliv na náladu, budím se cca o 3 hodiny dřív, lépe se učím, mám lepší pleť.
Za nic bych to už nevyměnila!!
Hodně štěstí

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na yankeecandle: a s tou stravo ua pohybem to ti někdo nastavil nebo jak víš co máš jíst? mám postavu cca jak na te první fotce a chtela bych poradit

Reaguji na Lexxy:
Výživa je v podstatě můj koníček
nejdříve jsem začala selským rozumem- vynechat smažené, obyčejný cukr..takže všechno přislazované, přibarvovaené, uzené.. Něco podobného, jako v Jste to, co jíte.
Postupně jsem zjišťovala, jak má být jídelníček složen během dne (sacharidy spíš dopoledne, večer zase víc bílkovin) a jak to vyhovuje mě.
Taky jsem objevila nové potraviny, jako naklíčenou pohanku, včelí pyl, agáve sirup, prášek z kořene maca, chia semínka, extrudovaná amaranth. Ono se to hromadí samo, když se člověk aspoň malinko zajímá a jídelníček je pak pestrý

V podstatě bych začala od toho, co jsem psala na začátku. Takový kousek salámu nemá výživově vcelku nic a kaloricky (i když kJ nepočítám) je třeba jako malý oběd. Takže vrátit se k přírodnímu jídlu, rybám, zelenině, kysaným výrobkům, ovoci a hlavně... se hýbat!

Já nejvíce ztloustla z alkoholu a toho, že jsem přestala sportovat. Nikdy jsem nejedla bílé pečivo nebo zahuštěné omáčky (ano, i z obyčejné mouky se dost tloustne).

kdybys měla nějaké otázky, napiš.

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na yankeecandle: no tak ty potraviny co jsi vypsala vubec neznam.. kde to seženu ani nevím jak to vypadá ) připadá mi to všechno strašně složitý (

Reaguji na Lexxy:
Pro zhubnutí a zdravý životní styl stačí udělat pár kroků. Když se zamyslíš nad jídlem, které se prodává např. v kantýně- je jasné, že sekaná v bulce, smažák, bagety staré bůhví jak dlouho, majonéza, kola atd. nejsou nic, co by člověk měl jíst. Jedna z toho tloustneme, což je vidět hned, ale taky se pak divíme, proč má polovina populace cukrovku a další nemoci.

Mě třeba stačilo začít chodit pěšky- neplatím za posilovnu. Prostě si jen vezmu do školy místo kabelky batoh a domů jdu pěšky

NAPŘ (neříkam, že se tak stravuješ): Když si nedáš na snídani chleba s máslem a marmeládou (ale třeba ovesnou kaši nebo vajíčka), na oběd omáčku s knedlíkem (ale např. rybu) a na večeři vynecháš zase tolik oblíbený chleba se šunkou a k tomu zařadíš svačinky, kila půjdou krásně dolů!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené