Zkoušela jsem tuto masku přes měsíc a jsem docela zklamaná. Zajímalo mě, jestli opravdu pomůže mým unaveným vlasům, ale vůbec to nezafungovalo, prostě se nijak nezměnily. Vůně je taková zvláštní, není úplně špatná, ale ani mě neuchvátila. Obal je sice fajn, fialová barva je hezká, ale jinak jsem necítila žádný přínos. Mám pocit, že za tu cenu bych očekávala větší účinek. Možná je to individuální, ale já si ji asi znovu nekoupím, protože je to tuka zatím co za to dám.
Až tady jsem zjistila, že se jedná o noční sérum, já ho teda používám po umytí vlasů, což je vždycky ráno. Dostala jsem sérum od sestry, která ho vyhrála v nějaký soutěži a já jsem samozřejmě nemohla odolat, protože tuhle značku miluju. No, jsem trošku na vážkách, jestli bych si sérum koupila vzhledem k poměru účinek:cena. Zatrhla jsem sice, že ano, ale jistá si nejsem. Překvapilo mě, že jsem měla vlasy pevnější a taky hezky voněly, ale to bylo vlastně tak asi vše. Čekala jsem lesk nebo aspoň lepší rozčesatelnost, ale nic takového se nestalo. Za zkoušku stojí, ale nevím, jestli se neohlídnu po jiným produktu.
Tato maska má objem 100 ml, je určena na noc a ráno se mají vlasy umýt. Já ji používám již asi druhý měsíc a s vlasy mi nic nedělá. Navíc má takovou divnou vůni.. Obal má příjemnou fialovou barvu a maska se dávkuje pumpičkou. Je jí však třeba poměrně dost, takž celkem rychle mizí. A na svých vlasech nepozoruji žádnou změnu k lepšímu. Za tu cenu mi přijde, že účinek není žádný.