Šampón je priesvitnej farby, má gélovú konzistenciu a na môj vkus otrasnú vôňu, skôr smrdí ako vonia. Ale kvôli účinku som to bola schopná prežiť. Vlasy totiž vôbec nezaťažuje a nedráždi vlasovú pokožku, mne začali v poslednom čase bežné šampóny hrozne nevyhovovať, svrbela ma po nich hlava a tak som siahla po tomto prírodnom a problém prestal. Avšak rozčesávanie po tomto šampóne bol hotový horor, bez kondicionéru to jednoducho nepôjde, šampón vlasy hrozne zamotáva a naviac hrozne slabo pení.
Zkusila jsem tohle šampon a musím říct, že jsem docela spokojená. Vlasy vypadají fakt zdravě a leskle. Mám ráda přírodní ingredience, takže tohle mi trochu vrstilo dojem. Šampon je průhledný a má gélovou konzistenci. Voní sice zvláštně, ale to se dá překousnout, protože funguje bezvadně. Řekla bych, že je fajn, že vlasy nezevnou. Měla jsem ale problém s rozčesáváním, to je hrůza bez kondicionéru ne to prostě nejde. Taky mi přijde, že moc nepění, což může být maličkost, ale přece.
Naprostá spokojenost se šamponem za super cenu! Nádherně voní, dělá strašně lesklé vlasy a hlavně mi po něm vlasy přestaly skoro padat. Přírodní složení je dalším plusem. Šampon je určen pro hnědé nebo červené vlasy, ale nebarví - já jsem blondýnka. Taky mě překvapilo, že na rozdíl od jinýcn alverďáků docela dost pění.