Alverde oční krém pro všechny typy pleti recenze a zkušenosti

Péče o oční okolí Alverde oční krém pro všechny typy pleti
Péče o oční okolí Alverde oční krém pro všechny typy pleti - obrázek 1
Péče o oční okolí Alverde oční krém pro všechny typy pleti - obrázek 2
Péče o oční okolí Alverde oční krém pro všechny typy pleti - obrázek 3
Alverde (262)
4.5 z 5 5 4.5 13
Celkem 13 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
85 %

Recenze produktu
Alverde oční krém pro všechny typy pleti

věk
35-44

pleť
smíšená
alabastrový odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 13.10.2014 18:48:48

Toto byl můj první oční krém od Alverde, původně jsem chtěla vyzkoušet nějaký na zralejší pleť, aby hezky bojoval proti vráskám a kruhům pod očima :-) Ale ten s Mučenkou mi nějak nevoněl a tak jsem sáhla po tomto pro všechny typy pleti. Měla jsem trochu strach z hutnější konzistence, ale naopak je to výhoda, protože oči pěkně hydratuje, stačí ho aplikovat malé množství, má velmi lehkou příjemnou vůni a je také za příznivou cenu.

  • Přírodní složení.
  • Hydratace.
  • Vůně.
  • Cena.
  • Nic.


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 22.2.2015 21:12:16

Krém jsem si pořídila, protože jsem chtěla na oční okolí zkusit něco přírodního, krém byl fajn, hezky se nanášel z tubičky, po rozetření se docela rychle vstřebal, příjemně, ale opravdu lehoučce voněl, vydržel mi dlouho, používala jsem ráno i večer, spíš jsem ho roztírala než vklepávala do pokožky, oční okolí hezky hydratoval, spokojenost

  • balení
  • hdyratace
  • nevím


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 11.4.2012 15:03:24

Mám již druhé balení a je to skvělý výrobek pro mladé slečny a ženy, které ještě nemají vrásky a nechtějí používat vyživující a protivráskové krémy. Takový oční krém jsem sháněla několikrát, ale v drogerii mě všechny typu Nivea a L'Oréal odradily složením. Tento má pro mě ideální konzistenci, ani moc hutný, ani tekutý, nemastí, hydratuje, nechává lehoučký film. Krásně voní, vydrží dlouho.

  • Přírodní
  • Cena
  • Hygienické balení
  • Dobře hydratuje
  • nevím


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 2.5.2012 23:11:00

Souhlasím s předchozí recenzí, že krém se hodí pro mladší věkové kategorie :-). Mně vyhovuje, je příjemný, nedráždí mé oční okolí, hydratuje, nádherně voní a má fajn konzistenci. Ale vyzkoušela jsem si, že nehydratuje zase kdo ví jak a myslím, že nebude vhodný pro ženy, které chtějí dopřát svému očnímu okolí větší výživu. Když jsem měla pod obočím zarotlé chlupky, po kretých pak zbyla suchá kůže nebo takové menší stroupky, používala jsem na noc tento oční krém. Předpokládala jsem, že kůži změkčí a ta se odloupne, ale to se nestalo ani po několikadenním mazání. Přitom tohle by zvládl jakýkoli můj hydratační krém na první pokus. Takže proto hodnotím "pouze" 4 a příště se pravděpodobně porozhlédnu po jiném očním krému :-)

  • hydratace
  • nedráždí oční okolí
  • příjemná vůně
  • vhodný pro mladší ženy
  • hydratuje, ale pro suchou nebo starší pleť je hydratace nedostačující


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 16.11.2012 09:34:30

Ikdyž zatím nepozoruju nějaké výraznější vrásky kolem očí, koupila jsem si tento oční krém preventivně, protože razím heslo: kdo je připraven, není překvapen :-D Zaujala mě samozřejmě značka, protože Alverde mám vcelku ráda, pak cena, která je příznivá a jako poslední i vůně. Oční krém neštípe, stačí ho málo, hezky hydratuje. Co se týče výsledků, tak žádné nepozoruju, ale jak jsem psala výše, koupila jsem si ho preventivně.

  • cena
  • vůně
  • složení
  • hydratace
  • nemohu posoudit jestli funguje


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené