Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti recenze a zkušenosti

Samoopalovací připravky Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti
Samoopalovací připravky Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti - obrázek 1
Samoopalovací připravky Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti - obrázek 2
Samoopalovací připravky Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti - obrázek 3
Alverde (262)
4.2 z 5 5 4.2 22
Celkem 22 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
87 %

Recenze produktu
Alverde samoopalovací emulze pro každý typ pleti

Další recenze od 21.5.2013 17:45:06

Nejlepší samoopalovací krém jaký jsem kdy využila, značka Alverde me zas a opět nezradila :) krásně se roztírá, suprově se vztřebává, zanechává přesně takový odstín jak jsem si představovala, kůže je po něm krásně hebká hydratovaná i na druhý den a i přez popis na obalu "pozor na textílie" jsem neměla žádný problém se zabarvením oblečení, používám ho i na tvář je po něm krásně sjednocená a dokonce mi zmizeli i pupínky, takže 1* :) Koupím si ho znovu

  • Krásná vůně
  • Super cena
  • Pěkný odstín
  • žádné minus


věk
35-44

Další recenze od 13.6.2013 10:53:42

Tohle je luxusní výrobek. Doufám, že ho Alverde nikdy nepřestane vyrábět. Naprosto báječný samoopalovák, který dodává barvu hezky postupně. Já jsem hrozně moc světlá, takže mě stačí jedna aplikace na pár dnů (2-3) a pak až mažu znovu. Dodává naprosto přirozenou barvu. Roztírá se velice dobře, jen mi přijde, že se dost dlouho vstřebává. Alespoň pokožku důkladně hydratuje, takže to nepovažuji za nějaké velké negativum. Moc hezky voní, to mě překvapilo vskutku hodně. Nevím, jak je to možné, ale ten klasický samoopalovací zápach vůbec necítím. Druhý den necítím z pokožky nic. Možná uplně lehounce ve sprše. Vůbec nedělá fleky, na což jsem náchylná. A na mé světlé pokožce je to pak vidět. Jsem vážně moc spokojená a doporučuji i ostatním.

  • přirozená barva
  • neflekatí
  • hydratuje
  • krásně voní
  • není znát samoopalovací odér
  • postupné opálení
  • delší dobu se vstřebává


věk
35-44

Další recenze od 26.6.2013 14:57:03

Samoopalovací mléka jsem před lety používala pravidelně na nohy (mám je bílé a nikdy se mi neopálí), postupně se mi ale vytvořila alergie na samoopalovací složku, kdy se mi nohy pokaždé osypaly a já je musela přestat používat. Letos se mi ale zastesklo po opálených nohou a zároveň jsem na toto mléko narazila na jednom blogu, tak jsem si řekla, že ho vyzkouším, protože přírodní složení by mě nemuselo dráždit. A jsem opravdu spokojená. Opálení je lehké, postupné a přirozené. Přirozeně se i vymývá, ani nenechává skvrny na oblečení. Snadno se nanáší a vstřebává, dobře se roztírá, je spíše lehčí, poměrně i hydratuje. Bohužel mi není moc příjemná parfemace, ale už jsem se smířila s tím, že hezky vonící samoopalovák asi nenajdu.

  • cena
  • vytváří přirozené opálení
  • přírodní složení - na chemické mám alergii
  • hydratace
  • dobře se roztírá
  • parfemace


věk
45-54

Další recenze od 8.10.2012 18:38:18

Jsem s ním velmi spokojená, mám už několikáté balení. Neflekatí, mně voní, dělá krásnou přirozenou barvu. Na vršku lahvičky trochu zůstává a zasychá, ale to je malinké nepodstatné mínus. Dobře hydratuje, takže není potřeba se pak ještě něčím natírat.

  • neflekatí
  • hezky voní
  • dobře se roztírá
  • hydratuje
  • žádné


Další recenze od 24.6.2012 21:23:02

Pro mě zatím nejlepší samoopalovák. Lehce se roztírá, barva jde do hněda a ne oranžova. Mně tedy naopak mléko velmi voní, připomíná mi vůni Baileys. Flekatá nejsem a opálení vydrží několik dnů. Rozhodně koupím znovu. Ale je pravda, že třeba kamarádce také spíš smrdí, doporučuji v DM řádně očuchat :-)

  • vůně
  • cena
  • hnědé a rovnoměrné opálení
  • pro mě žádné


 
strana 4 z 5
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené