Lak mám v krásné vínové barvě. Snadno se nanáší, nepruhuje. Konzistencí je poměrně dost tekutý ale nestéká mi k hranám... Co je však horší je krytí, jelikož nekryje 100% ani při dvou vrstvách, což považuji za takový obvyklý standard, je nutné dát alespoň 3 vrstvy, což já osobně nemám ráda. Dalším mínusem je příšerná výdrž, kdy mi vydrží cca 2 dny (laky mi obvykle vydrží minimálně 5 dní). A když přihlédnu ještě k ceně, je tento lak úplný propadák
Velké zklamání, vyhozené peníze....dříve laky astor vydržely i 5dní a byly stále nositelné, tento je však do druhého dne oloupaný a musí se přelakovat navíc zažloutává silně nehty. Dal by se srovnat s laky typu miss sporty tj. cenové skupiny do 50Kč.
Dostala jsem od sestry sytě červený odstín a spokojená tedy nejsem. S lakem se velmi špatně pracuje, připadá mi takový gelový a je třeba nanést alespoň dvě vrsty, aby pořádně kryl. Nehorázně dlouho zasychá a i po pár hodinách se obtiskává např. o peřinu! Za dva dny se začne olupovat a je třeba přelakovat. Upřímně - nevím, co s tímto lakem budu dělat dál, protože se mi už s ním lakovat nechce, i když barvička je to krásná, nicméně podobný lak mám od Miss Sporty a i když je to levnější značka, tak jsem s ním opravdu o dost spokojenější. Jinak se mi ale líbí lahvička laku, cena mi příjde dost mimo.