Avon Color Trend Make-up Fresh Face recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Avon Color Trend Make-up Fresh Face
Tekutý makeup Avon Color Trend Make-up Fresh Face - obrázek 1
Tekutý makeup Avon Color Trend Make-up Fresh Face - obrázek 2
Tekutý makeup Avon Color Trend Make-up Fresh Face - obrázek 3
Avon (439)
2.5 z 5 5 2.5 19
Celkem 19 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
80%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
37 %

Recenze produktu
Avon Color Trend Make-up Fresh Face

věk
25-34

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 1.1.2016 17:21:23

Tento makeup byl jeden z mých prvních. Dle mého je vhodný spíše pro mladé slečny, které nechtějí utrácet za drahou kosmetiku. Pro mne je však nedostačující. Je příliš hustý, tudíž tvoří velkou vrstvu, má krátkou výdrž a vysušuje, což zanechává šupinky kůže obzvlášť na nose - není možné ho používat bez hydratačního krému. Má ale také plus, což je ochrana před sluníčkem.

  • cena
  • špatné krytí


věk
25-34

pleť
suchá
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Tento makeup bych doporučila spíše mladším slečnám, které s líčením třeba začínají a nebo těm slečnám/ženám, které nemají na pleti nedokonalosti. Tento makeup totiž není příliš krycí - což mě osobně nevadí. Pleť mi ale krásně sjednotil - možná trochu zvýraznil suchá místa na nose a čele. Svůj odstín jsem našla a jsem celkem spokojená.

  • sjednotí pleť
  • hezky se zapracovává
  • zvýrazní suchá místa
  • není příliš krycí


Tento make-up bych nazvala spíše tónovacím krémem. Je opravdu minimálně krycí, pokud nedáte několik vrstev na sebe. Velkou výhodou je, že nejsvětlejší odstín Ivory Beige a opravdu světloučký, takže ideální pro bledulky. Nedělá masku, krásně se vpije do pleti. Mám už asi 6 balení a vždy se k němu budu ráda vracet. Avšak, když mám horší plet, sáhnu raději po nějakém jiném, více krycím make-upu, který mám doma :)

  • cena
  • odstíny
  • velmi lehký
  • nedostupný v kamenném obchodě


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 3.4.2012 22:35:10

Tento make-up je z řady Color Trend. Původně jsem ho koupila jen na zkoušku, protože byl levný, a čekala jsem, že ho budu používat spíš výjimečně (do té doby jsem make-up nepoužívala). Mile mě ale překvapil. Vůbec neucpává póry a pleť dobře sjednotí. Přijde mi, že i docela dlouho vydrží. Je třeba jej ale rozetřít v opravdu tenké vrstvě, v silnější působí jako maska. Za tu cenu je ale rozhodně dobrý. Možná že ho ještě někdy koupím znovu, teď jsem ale přešlě na make-upy minerální.

  • dobrý poměr cena / kvalita
  • neucpává póry
  • sjednotí pleť
  • v silnější vrstvě vypadá jako maska


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 3.5.2015 13:49:45

Mne tento make up vyhovoval. Mala som odtieň Ivory beige. Odtieň mi sadol ako uliaty, nebol ani príliš tmavý ani svetlí a nemal ani nejaký divný neprirodzený podtón. Make up sa dobre rozotieral a dal sa pekne zapracovať do pleti, nevytváral"masku". Krytie nemal ani príliš vysoké(efekt masky) ani nízke(nezakryje absolútne nič). Zjednotil pleť a zakryl menšie nedokonalosti pleti. Navyše pleť zmatňoval ale nezostala matná príliš. Skôr bola prirodzená. Naozaj taká"svieža"ako make up sľuboval. ďalšie plus bolo že neupchával póry a mal ochranný faktor 15. Ja som s ním bola spokojná mala som asi dve balenia. Kupovala som po v akcii a výpredaji za smiešnu cenu. Teraz síce používam iný make up ale určite by som ho kúpila znovu. Hnevá ma len tá dostupnosť. Musíte si ho najprv nájsť Avon Lady objednať a potom čakať kým príde čo sa mi úprimne už teraz moc nechce ani keby bola vec najlepšia na svete.

  • Odtieň mi perfektne sadol
  • dobre sa rozotiera
  • dá sa pekne zapracovať do pleti
  • zjednotí pleť a dobre kryje
  • zmatňuje pleť
  • vytvára prirodzený"efekt"
  • SPF 15
  • neupcháva póry
  • cena
  • dostupnosť len u Avon Lady


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené