Velmi drahý lesk na rty, taktéž přemrštěná cena na tuto značku a kvalitu. Vydrží celkem dlouho, ale dá se srovnat i s běžnými jinými lesky. Nelepí se, ale na rtech je celkem příjemný. Taky se hodí do kabelky, celkem průměrný obal. Dostala jsem jej od kamarádky, ale za tuto cenu bych si jej nekoupila. Je mnoho levnějších a lepších lesků na rty.
Já už ani nejsem překvapená, když většině lidem něco nevyhovuje a mně ano. Nejsem milovnicí Avon kosmetiky, ale poslední dobou mi začínají vyhovovat některé výrobky. Lesk je opravdu jemný a dělá krásné rty. Mám tmavě růžovou barvu a připomíná mi ostružiny. Na rozdíl od ostatních uživatelek mi přijde, že i docela hydratuje. Prostě pecka. Jediné, co mi vadí (kromě dostupnosti) jsou ty třpytky. Ty bych klidně oželela. Jinak je moc fajn.
Vlastním několik těchto lesků a nejsou špatné, ale kupovat si je už nebudu. U všech se mi totiž stalo, že barva neodpovídala fotkám z katalogu. Jinak se ale díky pěnové houbičce hezky a pohodlně nanášejí, moc nelepí a vydrží docela dlouho. Akorát pokud mám zrovna sušší rty, tak mi zvýrazňují šupinky. Cena je podle mě dost přemrštěná.
Koukám jako puk na tu cenu, já lesk dostala od kamarádky a to teda je něco, 230 korun bych nedala snad ani za dobrý lesk a tento je takový průměrný. Docela dobře hydratuje a ani moc nelepí, ale pigmentace není moc výrazná,i když to mi zas tak nevadí. Je to průměrný výrobek. Já bych si ho ale nekoupila.
Průměrný lesk na rty. Tento má výhodu v tom, že není vůbec lepivý a je příjemný na rtech. Tuším, že všechny odstíny jsou třpytivé, což někomu může vadit. Já mám občas třpytky na rtech ráda. Odstíny nejsou moc pigmentované, jsou spíše průhlednější, i když mám zkušenost spíše se světlejšími odstíny. Aplikátor je fajn, akorát jej musím ,,namáčet" dvakrát do tuby než dostanu požadové množství lesku na celé rty. Výdrž je slabší.