Po niekolkoročnom používaní odličovača L´oreal som "presedlala" na tento dvojfázový od Baley. Výborne mi vyhovoval a bez výčitiek by som ho porovnala s tým od L´orelau. Po niekoľkoročnom používaní sa mi prednedávnom stalo, že po odličení ma štipala pokožka v očných paritiách. Dala som mu šancu ešte dva krát, ale kedže sa to opakovalo, tak som ho musela odložiť.
Tak nevím, z vašich recenzí mám smíšené pocity, ale mně osobně tento odličovač vyhovuje asi více než třeba tak vychvalovaný Ryor (resp. Ryoherba dvoufázová odličovací emulze, kterou jsem doteď měla za č. 1). Tento odličovač mi nepřijde tak mastný a opravdu odličuje, nerozmazává makeup po celém očním víčku jako jiné odličovače, ale opravdu nasaje "špínu" na vatový tampon. Za mě určitě A+ a koupím si znovu, jelikož cena je bezkonkurenční.
Tento odličovač mě naprosto ohromil. Sice je od Baley, ale dokonale odličuje i voděodolný make-up a neštípe v očích. Možná je trochu mastnější, ale když už doma mám i pleťovou vodu, tak mi nedělá problém tu mastnotu stáhnout. Možná mě trochu mrzí, že je ho docela málo, protože rychle dochází, ale určitě se vyrovná i dražším odličovačům cenou i kvalitou.
Baleu mám celkově ráda, takže ráda zkouším vše z jejich nabídky. Odličovač nezklamal, je opravdu dobrý a kvalitou srovnatelný se značkovými a tedy i dražšími výrobky. Kvalitu obalu bych neřešila vůbec, o ten mi moc nejde a myslím, že je to jedna z věcí, se kterou se u levnějších značek musí počítat (za ty peníze nemůžeme chtít všechno...). Jediná výtka je pro mě asi jen horší snášenlivost olejové složky. Oči mi po ní slzely, ale vydržet se to dalo. Na druhou stranu, ta k němu patří, takže jde spíš o můj problém a proto dávám přednost jeho jednosložkovému kolegovi.
Pro mě momentálně č.1 na odlíčení očí. Koupila jsem ho z nouze, když neměli jeho brášku bez oleje a dnes můžu říct - ještě že tak. Krásně odlíčí všechen oční makeup včetně voděodolné řasenky. Na první stáhnutí sice ne, ale na druhé už ano. Oči s ním nemusím dřít a jsem za chvíli odlíčená. V poměru kvalita : cena je to pro mě jednička.