Balea Lak na vlasy odolný proti větru recenze a zkušenosti

Vlasový styling Balea Lak na vlasy odolný proti větru
Vlasový styling Balea Lak na vlasy odolný proti větru - obrázek 1
Vlasový styling Balea Lak na vlasy odolný proti větru - obrázek 2
Vlasový styling Balea Lak na vlasy odolný proti větru - obrázek 3
Balea (359)
4.5 z 5 5 4.5 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
50%
4 hvězdy
50%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Balea Lak na vlasy odolný proti větru

věk
25-34

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Další recenze od 22.11.2017 08:43:09

Tady se konečně bavíme o laku na vlasy, který je silný a drží. Vlasy skutečně drží na svém místě jako přibité. Je ale pravda, že při aplikaci zblízka vlasy značně slepuje. Na běžné denní nošení, kde chcete lehkou fixaci to není, ale při potřebě, aby účes vydržel celý den, popř. těžší zátěž větru je opravu dokonalý.

 • drží a fixuje
 • při bližší aplikaci slepuje


věk
25-34

vlasy
rovné
normální
černé

Další recenze od 17.11.2017 14:53:03

Tento lak na vlasy je jedným z najlepších, aký na trhu dostať kúpiť. Obsahuje UV filter a provitamín B5 a už podľa názvu je jasné, po nastriekaní na vlasy sa vlasy takmer ani nepohnú, ale predsa pôsobia na pohľad prirodzene bez nejakej vrstvy laku :) Je označený číslom 7, čo sa až tak veľmi často nevidí, aplikácia je jednoduchá a presná, stačí nastriekať malé množstvo a vlasy držia tam, kde majú. Ja osobne ho nejak extra často nevyužívam, ale doma máme už minimálne 7 balenie a rozhodne nebude posledné :)

 • - cena
 • - dostupnosť
 • - po použití vlasy držia ako pribité :)


věk
25-34

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Další recenze od 4.1.2016 20:51:38

Opravdu skvělý lak, pokud vám například lítá ofina, po něm opravdu drží jako přibitá, a to dloslova, vlasy jsou jako hřebíky, ale jen na dotek, naštěstí ne na pohled. Hrozně se mi líbí tyhle "crazy" obaly a aplikace taky super, jen lehce voní po ethanolu, ale i tak je to zatím po těch převoněných lacích na vlasy skvělé. Rozhodně ho budu kupovat již pravidelně. Kdo chce ale lehkou fixaci, tak pružný účes od něj nečekejte. Myslím, že by s ním šel udělat i pankáč z dlouhých vlasů :D

 • pěkný unisex obal
 • cena
 • splní co slibuje-pevně drží
 • lehce alkoholová vůněvěk
35-44

vlasy
vlnité
normální
černé

Další recenze od 17.10.2014 13:49:30

Asi nejsilnější lak na vlasy, co jsem vyzkoušela. Účes po jeho použití drží opravdu parádně, možná až trochu moc. Z toho důvodu bych ho doporučila spíš na speciální příležitosti, společenské účesy a tak podobně... Na denní nošení je asi až moc silný, vlasy mírně slepuje a je problém ho vyčesat. Používám večer na párty, když potřebuju, aby mi účes vydržel celou noc.

 • účinek
 • mírně lepí


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené