Tento lak na vlasy od Baley je mou stálicí. Vyzkoušela jsem více laků od této značky, ale nejvíc mi vyhovuje fialový na objem vlasů. Jestli objem dodává, to nevím. Používám lak na vlasy pro zpevnění účesu. Když se to trošku přežene, tak vlasy umí hodně slepit, ale jinak účes skvěle zafixuje. Trošku hůře se vyčesává a smývá, ale tak za tu cenu jsem nečekala zas extra zázrak. Svůj účel splňuje a za tu cenu je to paráda.
S tímto lakem jsem moc spokojená, nedělá krustičku na vlasech, udrží mi většinou polétavé vlasy uhlazené když mám drdol i když fouká vítr, když lakuju rozpuštěné vlasy tak to docela jde, žádný zázrak to není, ale neslepuje je a nezatěžuje, vypadají přirozeně i druhý den když si po něm vlasy neumyju tak se to dá, docela hezky voní, střička u laku je fajn, nedělá velké kapky a rozstřik je taky akorát, mám ještě staré balení s víčkem, ale víc se mi líbí nové, kde už víčko není, necestuji s ním, tak by mi to nevadilo
Není to špatný lak. Už mám několikáté balení a jsem docela spokojená. Kupuji si ten se sílou fixace 4, protože ty nižší jsou na moje dlouhé vlasy nedostačující. Vlasy sice trochu slepuje, ale vyčesávání je docela v pohodě, nebělí vlasy, nesmrdí, plnou výdrž má tak do půlky dne, ale objem mi tedy nepřidal. Po dlouhodobém používání spíš vlasy plihnou a je třeba jim dodat nějakou další péči, přišlo mi, že jsem je pak měla moc jemné a slabé, takže vlasy asi ve finále zatěžuje. Cena je hodně fajn.. :)