Balea Professional šampon pro hnědé vlasy recenze a zkušenosti

šampony Balea Professional šampon pro hnědé vlasy
šampony Balea Professional šampon pro hnědé vlasy - obrázek 1
šampony Balea Professional šampon pro hnědé vlasy - obrázek 2
šampony Balea Professional šampon pro hnědé vlasy - obrázek 3
Balea (358)
3.4 z 5 5 3.4 33
Celkem 33 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
100%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
46 %

Recenze produktu
Balea Professional šampon pro hnědé vlasy

věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Neurazí, ale ani nenadchne. Koupila jsem si ho na radu kamarádky, která si ho strašně chválila. Na mě bohužel neměl žádný efekt. Alespoň že cena je více než příjemná.

  • Super cena
  • Vlasy se po použití nelesknou
  • Málo pění


Další recenze od 20.4.2012 09:01:23

Myslím, že Balea má i lepší šampóny. Plusem je určitě to, že neobsahuje silikony, vlasy jsou jemné a hebké. Ale pro mě byl šampón moc tekutý a vlasy až moc hebké. Šampón samozřejmě barví. Celkově mi nebyl moc příjemný. Navíc neustále vytékal z obalu.

  • na jednu strané hebké a jemné vlasy
  • barví
  • vytéka
  • až moc tekutý
  • až skoro mastí vlasy


věk
25-34

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Po umytí jsem měla vlasy lesklé, hebké a šly velmi snadno rozčesat i bez kondicionéru, což hodnotím jako velké plus. Byla jsem nadšená, ale přešlo mě to po asi měsíci, protože se mi vlasy začaly velmi rychle mastit. Za mě tedy fajn šampon, ale pouze nárazově, ne dlouhodobě.

  • lesk
  • vlasy šly velmi snadno rozčesat
  • po delším používání se vlasy začnou více mastit


věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Další recenze od 6.12.2012 18:19:02

Vlasovou kosmetiku Balea jsme si velmi oblíbila, mám po ní vlasy stejné jako po přípravcích za stovky, ale tato hnědá řada mě trochu zklamala. Moc mi nevoní a vlasy trochu zatěžuje. Tuhle verzi už si tedy znovu nekoupím, ale jiné řady vřele doporučuji.

  • cena
  • zatěžuje vlasy
  • moc nevoní


věk
25-34

vlasy
vlnité
mastné
hnědé

Po umytí dobre, ale na ďalší deň sa už vlasy mastili. Vôňa je celkom fajn . Ďalšie čo mi nevyhovuje je obal, z ktorého sa šampón zle vytláčal. Začala sa mi robiť aj lupinová kôra na hlave , čo ja absolútne nemávam. Neodporúčam ho ani za takú cenu. Na vlasoch žiadne super službu neurobil a umývať si vlasy každý deň je blbosť. Po pár použitiach som ho dala mame, ktorá má krátke vlasy takže ich nemala hneď mastné ,ale tiež jej nevyhovoval.

  • cena
  • vlasy rýchlejšie mastí
  • obal
  • tvorba lupín


 
strana 5 z 7
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené