Tak i přes obavy, že si při slupování vytrhám všechny chlupy na obličeji, jak jsem se tu dočetla, jsem si stejně tuto masku koupila a dobře jsem udělala! :) Žádné pálení ani bolest, nic takového se nekonalo. Maska se slupovala dobře, pěkně v celku. Ani jsem nečekala, že bude moje pleť vypadat tak svěže a čistě :D Vytkla bych jen to, že na některých místech po uplynutí doby pořádně nezaschne.
Tuto masku jsem vyzkoušela jednou (resp. dvakrát, bylo mi líto vyhodit druhou půlku) a víckrát už si ji nekoupím. Maska mi špatně zasychala a po doporučených 15 minutách se nedala sloupnout. Po další čtvrt hodině to sice bylo lepší, ale i tak jsem strávila spoustu času domytím obličeje a zbavení se zbytku masky. Nicméně pleť celkem vyčistila, ale čekala jsem něco víc.
Od masky jsem vzhledem k roztomilému růžovému balení očekávala trochu více, gel je průhledný, ne růžový a maska opravdu strašně smrdí (po alkoholu a nějaké chemii). Jakmile jsem nanesla trošičku masky na obličej, okamžitě mě začali štípat a pálit oči a začala jsem slzet, po chvíli se to zlepšilo, ale oči jsem měla podrážděné celou dobu. Pokožku maska nepodráždila. Maska šla rychle, vcelku a bez problémů sloupnout. Pokožka byla jemná a hladká, maska odstranila i zbytky make-upu.
Moc tady nechápu ty negativní recenze na tuto masku. Při nanášení mě oči sice taky pálily, ale opravdu jen malinko a po malé chvilce to hned odeznělo. Co se týče vůně, vůbec mi nepřijde, že smrdí. Je taková neutrální, ničím výrazná, lehce nasládlá, svěží až mentolová (tu meruňku tam moc necítím). Při nanášení se vyvarujte míst, kde máte více chloupků, protože to pak při slupování celkem bolí, ale zase vám to ty nežádoucí chloupky strhne :D Při zasychání jsem necítila nějaké nepříjemné pálení nebo bolestivé pnutí, vše v pohodě :) Je jasné, že na nějakých místech zasychá déle, to ale záleží, jak rovnoměrně a v jakém množství gel nanesete. Sloupávala se mi bezbolestně (až na pár místeček, kde je více chloupků) a velice dobře - perfektně tam, kde byl produkt nanesen v tlustší vrstvě. Maska odstraní i zbytky make-upu, nevysouší, krásně pleť vyhladí, vyčistí, pokožka je jemňounká a čistá. Sice by maska mohla být v nějakém šikovnějším balení, ale to už je zanedbatelné. Já určitě koupím znovu a ráda vyzkouším i další "slupovačky" od této značky.. ;)
Jelikož jsou masky od Baley cenově lákavé, tak jsem se rozhodla si ji zakoupit. Maska jako taková je příšerná. Šíleně vysušuje ( a to nemám suchou pleť! ) , pálí, svědí... no prostě NE !!! Masku jsem na sobě vydržela mít asi 5 min a pak jsem ji musela sloupnout. Pleť jsem po ní měla červenou a pupeny byly na světě.A to ani nezmiňuju tu chemickou vůni.. Masky od značky Balea se fakt nevydařily !