BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint recenze a zkušenosti

Laky na nehty BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint
Laky na nehty BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint - obrázek 1
Laky na nehty BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint - obrázek 2
Laky na nehty BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint - obrázek 3
BarryM (11)
4.6 z 5 5 4.6 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
BarryM Gelly Hi-shine Nail Paint

věk
35-44

nehty
slabé

Další recenze od 24.1.2013 21:29:09

Asi moje nejoblíbenější laky vůbec a z mnoha důvodů. 1. jsou dostupné i u nás na eshopu, kde se neplatí poštovné (mojesminky.cz) 2. ačkoliv je barev zatím malinko, kolekce obsahuje všechny barvy, které nosím včetně mého absolutně nejoblíbenějšího (a roky hledaného) odstínu chladné sv. modré (Blueberry) 3. rychle schnou 4. schnou do takového lesku, že není třeba topcoat, což se mi hodí, jelikož ho většinou nestíhám dát a dávám až další den, kdy už je lak trochu oprýskaný 5. nejsou drahé. Kromě Blueberry mám ještě tm. zelenou watermelon, levandulovou Prickly pear, oranžovou Satsuma a červenou s kapkou fuchsiové Pomegranate. Musím přiznat, že jsem od té doby nesahla po žádném jiném laku.

  • vysoký lesk
  • rychle zasychá
  • nádherné barvy
  • dostupnost u nás na internetu ve všech odstínech
  • krytí


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 8.7.2014 13:15:18

Tento lak mám zatím jen jeden, v nádherném odstínu Grapefruit. Upřímně si nejsem jistá, jestli si jich pořídím více, protože tato řada laků nemá zatím příliš odstínů a jelikož na nehtech nesnesu žádné modré, zelené a oranžové laky, připadá pro mě v úvahu už jen Pomegranate nebo Pink Punch, nebo nějaký světlý. Navíc cena je pro mě vyšší. Nicméně musím pochválit pigmentaci, lak kryje výborně, dobře se pracuje se štětečkem a schne do vysokého lesku. Výdrž je také obstojná, zhruba 4 dny.

  • dobře kryje
  • vysoký lesk
  • rychle schne
  • dobrá výdrž
  • dostupnost jen na netu
  • pro mě ne moc zajímavé odstíny
  • vyšší cena



Měla jsem tu čest vyzkoušet lak v odstínu Strawberry a musím říct, že jsem nadšená! Lak krásně kryje a stačí i jedna vrstva, což je pro mě velké plus. Rychle schne a já osobně nevyžaduju topcoat, protože lesk, který má, je opravdu úžasný. Dokonce jsem s ním i sportovala a vydržel mi krásně tři dny bez žádných oděrek. Jedinou věc, co bych vytkla, je omezený výběr odstínů, třeba nějaké nude barvy by mi velmi sedly. I tak ale rozhodně doporučuji.

  • rychle schne
  • dobré krytí
  • vysoký lesk
  • omezený výběr odstínů


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Mavala Mini Color

4.7 92% 3 recenze

Hůře hodnocené

Jordana Lak na nehty

4.4 86% 7 recenzí

O.P.I. Nail Lacquer

4.4 86% 46 recenzí