Nejlepší odličovač jaký sem kdy měla,první co neštípe v očích a nevysuší pokožku.Trochu vyšší cena,ale myslím že vzhledem ke kvalitě a všem přednostem se to dá zvládnout.Když je akce 1+1,nakupuju ve velkém :-)
Jednička mezi micerálními vodami - zkoušela jsem jich více různých značek a tahle je i přes vyšší cenu nej. Je totiž skoro úplně jako voda - bez parfemace, neštípe v očích, nedráždí, ale taky nezpůsobuje pnutí jako obyčejná voda na mé citlivé pleti. A to přitom odlíčí i voděodolnou řasenku!!
Tuhle čistící vodu si kupuji pravidelně již nějakou dobu a nehodlám měnit. Dřív jsem trpěla na ekzém v obličeji a často mě různé odličovací mléka akorát tak podráždili pleť. Tahle voda je pro atopiky přímo stvořená, nedráždí, uklidňuje a důkladně pleť vyčistí.
Používám jak odličovač a pleťovou vodu zároveň. Mám velmi citlivou pokožku, která má sklony k začervenání. Od té doby co používám Biodermu mám po problémech a dost se mi zlepšila pleť. Kupuji vždy v akci 1+1 a opravdu se to vyplatí.
skvělá micelárka. odlíčí kompletní make-up včetně očního, nedráždí a nevysušuje. používala jsem ji bez sebemenšího problému i po chemickém peelingu. stálice v mém kosmetickém arzenálu.