Na tělová másla od Cien jsem opakovaně četla velmi dobré recenze. Vyzkoušela jsem zatím jen kakaové, ale v nejbližší době se chystám vyzkoušet i mango, nebo kokos. S kakaovým jsem 100% spokojená. Cena je taky velmi sympatická. Za 400 ml zaplatíte pouze 130kč a 400 ml vám vydrží opravdu hodně dlouho. Konzistence se krásně roztírá a naprosto nádherně voní po čokoládě!!!
Už dlouhou dobu pociťuji extrémní suchost nohou, jelikož od mala trpím na atopický ekzém. Před použitím tohoto krému jsem měla extrémně vysušené nohy s mapami. Toto tělové máslo používám už měsíc a půl 2x denně a nohy mám v pořádku. Vůně je velice příjemná a lehká(mango). Za mě toto máslo určitě pořídím znovu, jelikož jsem hodně dlouho hledala nějaký normální krém, který by mi pomohl a konečně jsem našla :)
Máslo je k dostání ve třech variantách a už při koupi mi bylo jasné, že vonět mi nebude - nejsou to zrovna vůně, které v kosmetice vyhledávám. Nakonec jsem zvolila kokos jako nejmenší zlo a škoda, že jsem ho neočichala už v obchodě (balení neobsahuje po otevření ochrannou folii, takaže to jde), voní docela sladce a chemicky. Navíc je vůně strašně silná, na den nepoužitelná - docela ji cítit, já používám jenom na noc a cítit ji dokonce i z povlečení. Jinak máslu nemám co vytknout, skvěle se rozetírá, skvěle hydratuje, hned se vsakuje. Balení je super, navíc se dají bez problémů odstranit všechny etikety, takže se dá na něco vyžít. Nebýt té vůně, je to jedno z nejlepších másel, co jsem měla.
Na toto máslo jsem slyšela a četla spousty kladných ohlasů. Tak jsem si i já zakoupila a byla jsem velmi zklamaná. Všechny tři dodávané vůně mi přijdou zbytečně moc výrazné, chemické, někdy až obtěžující.... Máslo je hutné (vím že takové má být), dlouho se vsakuje a nevsákne se úplně. Asi nic pro mě. Možná pro velmi suchou pokožku bude to pravé, já takovou kůži ovšem nemám.
Tak nakoniec som sa ukecala na tento produkt aj ja,aj keď neviem prečo,som sa mu často vyhýbala.Pri tom Cien kozmetiku mám celkom rada(do teraz používam pleťovú vodu,odličovacie mlieko aj šampón proti lupinám).Je ale pravda,že u nás dlho "kozmetický" týždeň nebol a bohužiaľ,predáva sa len vtedy.Vzala som mango,kokos a tuším kakao-čokoláda.Kokos som pár krát skúsila a posunula mamke,nie,že by sa mi nepáčil,ale ona si ho zamilovala :o) Je pravda,že vône sú silné,ale mne to vyhovuje,pekne to prevonia celú pokožku,kde sa natrie,no môže to niekomu vadiť,hlavne veľmi citlivej pokožke.Nie sú prehnane chemické vône.Je to maslo,takže dobre hydratuje,je troška mastnejší,ale pri suchej pokožke je to vždy plus.Veľmi mi pomáha po sprchovaní,keďže ťažko zvládam chlórovú vodu,pokožku upokojí.Mám aj citlivú a nijak nedráždi.Krásny sklenený obal,čo mne síce nevyhovuje strkať do toho ruky,ale prežijem to.Ak bude zas akciový týždeň,vezmem znova určite