Cien odličovač očního okolí recenze a zkušenosti

Odlíčení Cien odličovač očního okolí
Odlíčení Cien odličovač očního okolí - obrázek 1
Odlíčení Cien odličovač očního okolí - obrázek 2
Odlíčení Cien odličovač očního okolí - obrázek 3
Cien (63)
3.3 z 5 5 3.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
33%
4 hvězdy
33%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Cien odličovač očního okolí

věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 12.12.2016 22:12:43

jeden z lepších odličovačů očního make-upu. S dobrou voděodolnou řasenkou si ovšem neporadí. S těmi průměrnými možná ano, ale na extra držící používám stejně dvoufázový. Tenhle je za výbornou cenu navíc s praktických dávkovačem, který nemají ani Garnier a to jsou i 4x dražší. takže tohle se Cienu povedlo. V očích mě nepálí, citlivé oči nemám, čočky nenosím. Já mu nemám co vytknout. Na normální odlíčení běžných líčidel naprosto dostačující.

 • dobře odličuje běžné nalíčení
 • velmi nízká cena
 • s dobrou voděodolnou řasenkou si neporadí


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 11.12.2016 17:21:27

Bohužel, ač mám s kosmetikou Cien z Lidlu velmi dobré zkušenosti a ráda si ji kupuji, tenhle odličovák se moc nepovedl. Postupovala jsem jako při odlíčení jakýmkoli jiným odličovákem očí - takže nanést na kosmetický tamponek a odlíčit s ním oči. No, kdybych si do očí nalila kyselinu, vyšlo by to nastejno. Příšerně mě v očích pálil. Ale může to být i tím, že nosím kontaktní čočky a mám moc citlivé oči, nevím. Mně jednno balení na zkoušku stačilo.

 • Cena
 • Dostupnost- v každém Lidlu
 • Páli mě v očích. zřejmě není určen pro citlivější očivěk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 11.12.2016 11:28:00

Nenarazila jsem ještě na nic z Lidlu od značky Cien, co bych měla hodnotit záporně (a to si na účinek kosmetiky hodně potrpím) a ani tento odličovač není vyjímkou. Často jsem donedávna střídala různé micelárky, ať už od Garnieru nebo Nivey, nebo 2v1 odličovače - kombinaci vody a nějakého oleje, jak tomu bývá. Nikdy mě ale nic neodlíčilo tak příjemně, rychle, bez štípání ani chvilkového matného vidění kvůli olejům, které jsou v odličovacích přípravcích často přidané. Mám prodloužené řasy, takže jsem musela najít odličovací vodu bez olejů, jelikož by mi rozpustil lepidlo na prodloužených řasách a nejspíš bych o ně brzy přišla. Tento odličovač používám už před tři měsíce jak na oči, tak i na okolí, make-up a za nic bych to nevyměnila. Odlíčí perfektně naprosto všechno a není nijak extra parfemovaný. Tohle je prostě malá zelená bomba! ♥ Jednak stojí pár korun, ale i kdyby ho zdražili, tak ho beru dál. Líbí se mi balení, pumpička, díky které na tamponek namačkám tolik, kolik potřebuji. Bohužel ale.. není ho moc, uvítala bych větší balení, dost rychle ho spotřebuju, používám každý večer. Každopádně bych zahodila veškeré Vaše oblíbené odličovače a alespoň na chvíli vyzkoušela tenhle! :)

 • dostupnost
 • balení
 • vůně
 • účinek
 • cena
 • množství


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené