Dermacol řasenka Selfie Mascara recenze a zkušenosti

Řasenky Dermacol řasenka Selfie Mascara
Řasenky Dermacol řasenka Selfie Mascara - obrázek 1
Řasenky Dermacol řasenka Selfie Mascara - obrázek 2
Dermacol (180)
5 z 5 5 5 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
100 %

Recenze produktu
Dermacol řasenka Selfie Mascara

věk
25-34

oči
zelené

Další recenze od 1.9.2021 09:26:35

Nemám rada Dermacol kozmetiku, akože vôbec žiaden produkt od nich a to som ich mnoho skúsila. Asi nie som cieľová skupina. Riasenku som kúpila na odporúčanie recenzii na nete. Prvé čo ma prekvapilo, je veľkosť. Je to naozaj malinká riasenka, ale obalom. Má klasický objem 6ml. Predávajú ju aj vo verzii XXL ktorá má objem 12ml. Cena za menšiu verziu je okolo 5-6€ , XXL od 10 do 13€ .Štetinková kefka (kartáček). Pracuje sa s ňou ľahko a dobre.Nezlepuje, neopadáva. Efekt robí ale nádherný aj na moje krátke a jemné riasy. Predĺži, zahustí. Riasenka prekvapila.Stále je moja obľúbená skôr MAYBELLINE Sky High, ale kúpim ju znova na striedačku. Ja ju odporúčam.

  • zahustí a predĺži
  • neopadáva a nezlepuje
  • nenašla som


věk
25-34

oči
hnědé

Dermacol se stále zlepšuje a jde to poznat i na této řasence. Řasy zvýrazní, zahustí, natočí. Neobtiskává se a vydrží mi celý den. Používala jsem hodně podobnou a výbornou od Astoru, ale tahle je sní hodně srovnatelná, ne-li lepší. Ze začátku používání jako každá jiná nabírá hodně náplně, ale po čase je tak akorát a krásně i řasy pročísne. Celkem dlouho vydrží, náplň ubývá pomalu.

  • dlouho vydrží
  • řasy hezky zhustí a pročísne
  • nicDalší recenze od 30.5.2020 05:11:36

Tato řasenka je pro mě objevem roku 2019. Překvapilo mě, jak se s ní dají krásně zahustit a zvýraznit řasy. Po aplikaci ve 2 vrstvách je efekt skvělý. Řasenka se mi neobtiskává a neopadává. Kartáček je poměrně dlouhý, ale dá se s ním velice dobře pracovat. Prodává se ve dvou velikostech (6 ml a 12 ml). Koupila jsem si ji v malém provedení, druhou pak už ve velkém. Už jsem ji darovala i jako dárek, protože opravdu stojí za to ji vyzkoušet.

  • Vytváří krásný efekt řas
  • žádné


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené