Už jsem vyzkoušela všechny možné odličovací tampony (značkové i neznačkové), ale poslední rok už nekupuji žádné jiné. Při vytahování z balení se nerozdělují (což býval problém snad u všech, co jsem měla), nepouští vlákna, jsou jemné. Opravdu nemám, co bych jim vytkla. Cena je také velice příznivá.
Toto jsou moje nejoblíbenější vatové tamponky, kupuju jich vždy velkou zásobu, hlavně aby mi nedošli a já nemusela koupit jiné :) Jsou to jediné dobře slisované tampony, které se nerozdvojují, když je vyndavám. Jsou elmi příjemné na pleť (nejsou umělé), dobře sají, necuckují.
Moje nejoblíbenější odličovací tamponky, jiné už nekupuji (a když se někdy stane, že mi dojdou, ale nedostanu se zrovna do dm a jsem nucena koupit jiné, s žádnými nejsem nikdy tolik spokojená a těším se zpátky na ty svoje milované :-)) Jsou jemné a bavlněné, což ocením především na citlivé oči, drží tvar a netrhají se... Prostě samá plus, lepší neznám.
Tyto odličovací tampony jsou ted taky moje nejoblíbenější,jiné už si prakticky nekupuji.Když jdu do DM,udělám si vždycky zásobu.Jsou jemnonké,bavlněné,vůbec nežmolkovatí a netrhají se.Jsou báječné i na odlakování nehtů a proto je také všem doporučuji
Taky si kupuji jen tyhle. Radši mám ty větší, setřu si s ním obličej lépe. Rozdělím si je vždycky jakoby na půl a vydží mi nadvakrát. Opravdu jsou kvalitní, netrhají se. Používam a budu používat jen tyto. Doporučuji všem.