Essence Gel-look topcoat recenze a zkušenosti

Top/base coats Essence Gel-look topcoat
Top/base coats Essence Gel-look topcoat - obrázek 1
Top/base coats Essence Gel-look topcoat - obrázek 2
Top/base coats Essence Gel-look topcoat - obrázek 3
Essence (213)
1.6 z 5 5 1.6 16
Celkem 16 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
20%
1 hvězda
40%

Koupilo by znovu
13 %

Recenze produktu
Essence Gel-look topcoat

věk
35-44

nehty
gelové/akrylové

Další recenze od 25.11.2013 21:53:49

Tak mě teda taky zklamal, škoda, že jsem si nejdřív nepřečetla recenze, ušetřila bych sice pár korun, ale mohla jsem mít hezké nehty... :( vůbec to nechtělo schnout a ještě po několika hodinách se mi dělaly otisky. V prvních minutách se nehty hezky leskly, ale pak nic. Navíc se mi udělaly i škaredé bublinky, takže půjde do koše a vyberu lepší :(

  • nic
  • vše


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 24.4.2014 11:16:20

Tak tohle je hodně nepovedený výrobek, vůbec nefunguje a dělá pravý opak toho, co by dělat měl. Šla jsem si původně pro ten vychvalovaný gel top coat v černé lahvičce. Ten u nás ale v drogerii vůbec není, tak jsem šáhla po tomhle. Nějaký gel efekt se nekoná, normálně se lak leskne jak bez něho. Po chvilce se mi navíc na laku udělaly samé malé bublinky. Říkala jsem si, no zas až tak to nevadí, jde to vidět jen zblízka. Po pár hodinách jsem si všimla, že mi stáhl trochu barevného laku ze špiček a navíc se kousíček odchlípl. Zkusila jsem za něj zatáhnout a krásně se mi sloupl celý lak i s tím barevným. Takže za mě naprosto nefunkční výrobek, letí ihned do koše!

  • nic
  • žádný xxl lesk
  • vytváří na nehtu bublinky
  • nekonečné schnutí
  • zkracuje výdrž laku


věk
35-44

nehty
přírodní

Tak tenhle lak není žádná katastrofa, ale zase na druhou stranu ani nic, co bych si měla koupit znova. Nehty jsem po něm měla hezké, ale čekala jsem, že budou více do bíla až do světlounce fialova. Taky jsem očekávala, že se budou krásně lesknout jako blesk a budou tedy budit dojem umělýžch nehtů - přece jen je tam nápis gel nails look. Nic takového se však nekonalo. Výdrž laku je docela fajn, vydrží mi hezké cca 4 dny, což je na mě docela dost. Ke konci používání mi ale lak začal tuhnout.

  • cena
  • výdrž
  • bez lesku
  • nehty nejsou do bíla


věk
25-34

Další recenze od 22.7.2014 20:22:49

Tento lak mě opravdu zklamal, těšila jsem se, že to bude opravdu gel-look, ale bohužel to vypadá jako kdybych si nehty přetřela obyčejným bezbarvým lakem. Strašně dlouho zasychá a skoro ihned po dlouhém zasychání se začne loupat, takže moc dlouho nevydrží. Essence mám docela ráda, ale příště určitě nekoupím.

  • hezký obal
  • loupe se
  • dlouho zasychá


věk
25-34

nehty
lámavé

Další recenze od 11.8.2014 14:50:07

Já s tímto lakem nemám takové velké trable, jako slečny nade mnou. Je pravda, že se v něm dělají otlačeniny a schne dlouho, taky se někdy smíchává s barvou laku, ale prodlouží výdrž laku na několik dnů a někdy ho používám na čisté nehty jako průhledný lak a perfektně na nich drží a vydrží! Takže za 29,-Kč celkem průměrné výsledky. :)

  • Perfektně drží na nehtech
  • Zvýší lesk a výdrž laku
  • Cena odpovídá kvalitě
  • Nesplňuje gelový efekt
  • Dělají se v něm otlačeniny


 
strana 3 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

O.P.I. Drip Dry

5 100% 1 recenze

Hůře hodnocené