Essence Longlasting Lipstick Nude recenze a zkušenosti

Rtěnky Essence Longlasting Lipstick Nude
Rtěnky Essence Longlasting Lipstick Nude - obrázek 1
Rtěnky Essence Longlasting Lipstick Nude - obrázek 2
Rtěnky Essence Longlasting Lipstick Nude - obrázek 3
Essence (208)
2 z 5 5 2 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
33%
1 hvězda
33%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Essence Longlasting Lipstick Nude

věk
25-34

Další recenze od 28.12.2016 18:14:49

Taky jsem se zmýlila v odstínu. Mám 03 Come Naturally. Na ruce vypadá hezky, jemně, jako světle hnědá, ale na rtech je z ní taková růžovo hnědá, která vypadá naprosto nepřirozeně. Navíc pořádně nekryje, takže místy prosvítá má barva rtů. Je to děs. Na rtech je celkem příjemná, škoda, že vypadá blbě. Vůně je taková klasická chemická rtěnková, no ještě štěstí, že už tyhle rtěnky stahují z prodeje. :)

  • Obal
  • Všechno


věk
15-24

Další recenze od 28.6.2015 12:11:38

Mám odstín 05 Cool Nude. Kvalita mě vcelku zklamala, nic moc se od Essence rtěnek čekat nedá, ale takové ty jejich klasické mám docela ráda. Rtěnka rozhodně není longlasting a navíc příšerně vysušuje rty. To mě překvapilo asi nejvíc. I přes to bych si jí možná ještě koupila znova, v jiném odstínu. Nicméně nedám dopustit na tužky na rty. Za 30,- překvapí mnohem lepší kvalitou a výdrží.

  • Nabídka pěkných odstínů
  • Vysušuje rty
  • Žádná výdržNaprosta katastrofa...zasadne nezkousim testery v obchode na rty ale pouze na ruku...na ruce rtenka vypada krasne, dokonce jsem se rozhodovala mezi odstinem 01 a 04 nakonec to vyhral 01...doma po otevreni a aplikovani na rty zklamani...barva byla extremne svetla..nemela takovou tu celistvou konzistenci...delala cmouhy a zvyraznovala veskere nedostaky rtu...Dala jsem ji kamaradce zrzce s alabastrovou pleti a broskvovym nadechem...mne blondyne svetle pleti s ruzovym nadechem nesedi ani barva ani konzistence...

  • prijemny obal
  • vse


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené