Musím teda říct, že se štětci od essence jsem maximálně spokojená :-) na tenhle jsem narazila náhodou v Globusu a chtěla jsem ho vyzkoušet. I když se s nim nedají vytvářet smokey eyes (nato ma essence jiné štětce) tak krásně rozetře stíny po celém víčku i bez většího množství (pokud máte dobře pigmentované stíny). Určitě bych si ho koupila znova.
Za málo peněz hodně muziky. Sice to není úplně profi štětec, ale pro neprofesionální každodenní líčení, tedy to, co potřebuje většina z nás, naprosto vyhovující. Je poměrně jemný a nepelichá, stíny umí rozetřít pěkně. Jak už tu bylo psáno, na stínování se víc hodí jiné štětce, ale jinak vyhovuje a moc. Plus je taky pěkný design, moderní barvy a obal.
Tak s tímhle štětečkem jsem spokojená, stíny se s ním nanášení dobře, někdo píše, že je hrubý, mě to tak nepříjde, oči mi tedy rozhodně nedráždí. Určitě doporučuji, koupila bych si ho znovu. Vyhovuje mi i obal, do kterého pravidelně štěteček ukládám
Velice praktický štětec, navíc za skvělou cenu. Stíny se nanášejí velice snadno, rovnoměrně, s jistou dávkou zručnosti lze vytvořit efekt kouřového líčení. Štětec je měkký, na oku příjemný. Design štětce je jednoduchý, ale lákavý. Pokud někdy bude nutné, určitě koupím znovu. Poměr cena/výkon je skvělý a určitě doporučuji ho vyzkoušet.
Hľadala som štetec na púder,bohužiaľ u nás na púder nie je,je len Kabuki,ktorý neviem prečo,sa mi nejak nepozdáva.Padol mi do oka tento štetec na očné tiene.Vypadal dobre,tak som ho vzala.Tiene používam málo,nejaké prechody,tieňovanie,tiež nejak extra nezvládam,takže nebudem vyhadzovať za štetce neviem koľko,keď mne toto bohate stačí.Štetec sa príjemne drží,je jemný,dobre sa s ním nanáša tieň,ide samozrejme aj tieňovanie a strácanie.Je skôr vhodnejší pre nenáročnejšie,ak som aj ja.Takže,nemám mu čo vytknúť