Pro mě bezkonkurenčně nejlepší make-up. Perfektně kryje, ale nevytváří masku, vypadá velice přirozeně. Dá se vrstvit, pokud je někde potřeba. Matuje, takže ani není potřeba používat pudr - pravděpodobně tedy nebude ideální pro suchou pleť, ale tu já nevlastním. Perfektně drží, opravdu se neotře, ani do dětí, které se přijdou mazlit :-) A s tím souvisí jediný drobnější problém - drží tak dobře, až se těžko odličuje.
Zatím jeden z nejlepších makeupů, které jsem zkusila, je perfektní. Vydrží úplně celý den, dokonce i když si tvář namočíte vodou, saháte si na ní.. no prostě se neotře.. Oproti mým předchozím makeupům od Makeup forever a Too Faced výdrž naprosto enormní! obličej je jako z photoshopu, prostě paráda. Největší zlo je ovšem flakon, který je bez pumpičky a to mi upravdu nevyhovuje. Jinak je krásný, skleněný a působí luxusně a elegantně.. Zjistila jsem, že pumpička se v obchodech EL dá koupit dodatečně za 150,- Kč.
Tento make-up je jedným z najlepších akých som kedy vyskúšala. Moja pleť je zmiešaná až mastná hlavne v T-zóne a najmä nosa a oblasti líc a po nanesení tohto make-upu som nemusela nič pudrovať cca 6-7 hodín, potom stačilo použiť zmatňujúce obrúsky + prepudrovať a všetko bolo rovnaké, ako po nanesení. Make-up mi vydržal od rána až do večera približne 15 hodín a stále bol v nezmenenom stave. Skúšala som ho vo vzorke, kedy mi akurát odtieň (2N1) nesadol, bol pre mňa tmavý, ale keď som bola vo Fann, jedna pani predavačka povedala, že vzorky sa nedávajú, druhá dala tento (pýtala som 1N1) s tým, že je najsvetlejší :-( Myslím, že ak nájdem odtieň pre mňa tak kúpim plné balenie aj napriek cene.
Zatial najlepsi MU aky som mala. Vyborne krytie, vydrz, na mojej zmiesanej pleti vyzera velmi dobre. So stetcom treba pracovat rychlejsie ale chce to len cvik- a ked to neprezeniete s mnozstvom naozaj nevyzera ako maska. Odtien sand viac menej sedi (mam velky problem s odtienmi MU kedze mam silny zlty podton). Balenie bez pumpicky mi nejako extra neprekaza. Cena vyssia ale ide fakt o kvalitny MU. Vyskusala som xy MU a urcite sa k tomuto vratim. Mozem len odporucit
Tak tohle je můj top make-up, miluju ho! Asi nebude vyhovovat vyloženě suché pleti, ale jinak mohu doporučit každému. Je lehoučký, snadno se roztírá a rychle zasychá, ale ne do přehnaně matna, což oceňuji. Je dlouhodržící, na pleti ho mám v naprosto perfektním stavu od rána do večera a vím, že se na něj mohu prostě vždy spolehnout. Výborně kryje, dělá dokonalou, ale přesto přirozeně vypadající pleť, což je úžasná kombinace. Pleť mi nevysušuje, ani když ho používám denně, přesto mám potřebu tento typ extra dlouhodržících make-upů občas prostřídat s něčím hydratačním a krémovějším. Na Double Wear ale nedám dopoustit, tak krásný efekt naprosto dokonalé pleti se 100% celodenní výdrží mi žádný jiný make-up neudělá. Odstín Fresco mi sedí naprosto dokonale, tak skvělě padnoucí odstín jsem taky u jiného make-upu nenašla. Jako nevýhodu bych uvedla snad jen balení - pokud k němu chcete pumpičku, musíte si ji dokoupit.