Four Seasons zpevňovač nehtů recenze a zkušenosti

Zpevňovač Four Seasons zpevňovač nehtů
Zpevňovač Four Seasons zpevňovač nehtů - obrázek 1
Zpevňovač Four Seasons zpevňovač nehtů - obrázek 2
Four Seasons (14)
4.4 z 5 5 4.4 33
Celkem 33 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
100%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
85 %

Recenze produktu
Four Seasons zpevňovač nehtů

Další recenze od 15.3.2012 13:21:33

Je to výborný zpevňovač, v podstatě ho mám na nehtech neustále. Opravdu jsou po něm nehty pevnější a tolik se nelámou. Můžete ho dát ale jen jednu vrstvu, protože když si ho nalakuju víc, tak po něm nehty pálí a je to k nevydržení. Někde jsem četla, že je to tím, že obsahuje Formaldehyd.

  • Znatelně pevnější nehty
  • Rychle zasychá
  • Dobře se nanáší
  • Pálí při větší vrstvě


věk
35-44

nehty
lámavé

Další recenze od 22.3.2012 09:52:06

Tento zpevňovač na nehty si kupuji opakovaně. Bud jej používám na zpevnění nehtů jen jako bezbarvý lak. Nebo použiji jako podkladový lak, krásně nehty vyhladí a snad i pomáhá proti lámání a třepení nehtů.

  • konzistence
  • cena
  • nic


věk
25-34

nehty
lámavé

Další recenze od 27.3.2012 16:30:23

Zpevní třepící se a lámající se a měkké nehty. Vhodný jako podkladový lak. Já ho používám i jako nadlak. Vydrží na nehtech poměrně dlouho. Byla jsem sním celkem spokojená,ale znovu už bych si ho asi nekoupila. Mám mnohem radši zpevňující lak od Dekoru.

  • Zpevní měkké nehty
  • Vydrží na nehtech dlouho
  • Dlouho schne


Další recenze od 18.5.2012 10:36:19

Tento zpevňovač jsem začala používat, protože ačkoliv nemám nijak zničené nehty, vždycky se mi v určité délce začali hrozně třepit a tak jsem je pokaždé musela zkrátit na mini délku. Po použití zpevňovače jsou v mnohem lepším stavu, rozhodně se tolik netřepí a snad se mi tak podaří vypěstovat krásné dlouhé nehty.

  • krásně se leskne
  • cena
  • dostupnost v každé lékárně
  • při nanesení dvou vrstev mě strašně bolely nehty (chce to tedy rozhodně jen jednu!)
  • výdrž (občas se už během dalšího dne odloupne špička a tak musím přelakovat)


věk
35-44

nehty
přírodní

Zpevňovač jsem používala když se mi z boku třepily nehty, bylo to po něm lepší, ale musela jsem ho lakovat obden, protože když jsem dala jednu vrstvu tak se mi oprýskal během jednoho dne a když jsem dala dvě vrstvy tak se mi druhý den k večeru začal odlupovat a to tak, že jsem najednou stáhla třeba půlku laku vcelku z nehtu, nevím proč, jako by zpevňovací látky dal do nehtů a sám se pak oloupal, asi to tak není, ale je to zvláštní, jinak usychal normálně jako jiné laky, akorát ten štěteček by mohl být širší, kupovala jsem v lékárně

  • funguje
  • loupe se druhý den


 
strana 5 z 7
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Bellazi Calcium Gel

5 100% 1 recenze

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené