Za mě tenhle lak na vlasy nedoporučím, protože mi ošklivě slepuje vlasy, které pak skoro není možné rozčesat, takže já s ním nemůžu fixovat žádný účes, pokud nepočítám svázání vlasů do copu, ale jinak je pro mě naprosto nepoužitelný. Jediné plus je jeho vůně, ale asi nic víc za mě.
Musím se přiznat, že mě tento druh laku nijak nenadchl. Má být sice "Extra strong", ale nepřišlo mi, že bych po něm měla účes pevnější. Poslední dobou mi přijde, že všechny laky na vlasy, které jsou označeny "extra strong" či nedej bože "ultra extra strong", o to hůř drží. Navíc musím souhlasit, že vysušuje a slepuje vlasy. Co však musím ocenit, je příjemná a nedráždivá vůně.
Upřímně řečeno, tento výrobek mi přišel absolutně na nic. Bohužel mi ho koupila mamka a já o tom nevěděla, jinak bych jí od toho odradila. Měla jsem takový pocit, že to nebude žádné treno, a měla jsem pravdu. Tento lak mi vlasy na svém místě absolutně nedržel. Nedoporučuji.
Překvapilo mě, kolik má tenhle produkt kladných recenzí. Tahle ale mezi ně nebude patřit. Já jsem s produktem spokojená nebyla. Vlasy mi slepoval úplně neuvěřitelně. Co jsem ale vůbec nemohla vydejchat byla jeho příšerná vůně. Z ní se mi zvedal žaludek. Garnier mám ráda, ale z jejich vlasové kosmetiky si na zadek nesednu. Dávám dvě hvězdičky, protože jsem měla i horší laky než byl tento.
Vyzkoušela jsem už nespočet laků na vlasy, a to jak drogérkové, tak i ty z kadeřnických potřeb a s naprosto klidným svědomím mohu za sebe říci, že jde o nejhorší lak, jaký jsem si kdy pořídila. Přestože neskutečným způsobem slepuje vlasy, tak je vůbec neudrží v původním tvaru. Navíc má opravdu nepříjemnou "vůni", kterou z vlasů cítím ještě po relativně dlouhou dobu a dělá se mi vážně šoufl. Nekvalitní "tlačítko" pro aplikaci, které se mi nalomilo po první aplikaci, už je jen takovým hřebíčkem do rakve tohoto výrobku.