Garnier Naturals šampon pivní kvasnice a granátové jablko recenze a zkušenosti

šampony Garnier Naturals šampon pivní kvasnice a granátové jablko
šampony Garnier Naturals šampon pivní kvasnice a granátové jablko - obrázek 1
šampony Garnier Naturals šampon pivní kvasnice a granátové jablko - obrázek 2
Garnier (180)
3.7 z 5 5 3.7 20
Celkem 20 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
55 %

Recenze produktu
Garnier Naturals šampon pivní kvasnice a granátové jablko

Další recenze od 26.3.2012 09:51:00

Další z mých oblíbených šampónů z řady Garnier Naturals. Pivní kvasnice a granátové jablko je určen pro zvětšení objemu vlasů. Toto však nemohu posoudit, neboť jsem nikdy po žádném šampónu neměla větší objem. Vlasy mám strašně jemné a myslím, že neexistuje žádný přípravek, který by z mého chmíří udělal hřívu. Nicméně, šampón krásně voní, je lehký, nezatěžuje vlasy. Další předností je, že mi po něm vlasy neelektrizují a myslím, že je tento šampón ani nezatěžuje a nevysušuje. Uvidíme po delším používání, ale celkově jsou šampóny z této řady moje nejoblíbenější.

  • vůně
  • cena
  • nezatěžuje vlasy
  • vlasy mi po něm neelektrizují
  • i přes reklamu moc objemu nedodá


věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Další recenze od 14.4.2012 08:48:32

Tento šampon jak udává mi vůbec objem a vitalitu mým vlasům nedal. Vlasy byly bez známky objemu a vitalitu postrádaly uplně. Spíše vlasy zatěžovaly. Zajímavá vůně, ale nijak mě nenadchla. Cena přijatelná. Obal hezký až zase na to zrádné víčko které se špatně otvírá..

  • cena
  • víčko
  • bez známky objemu


věk
35-44

vlasy
vlnité
mastné
černé

Další recenze od 19.4.2012 11:36:19

Dle mého jeden z celkem dobrých šamponů v poměru cena/kvalita.Objem sem od něj ani nečekala,ten ani nehledám,takže v tomhle mě nezklamal,naopak mi po něm vlasy vydržely do dalšího umytí déle než po mnohem dražších přípravcích,takže ho mohu hodnotit jen kladně.Krásně voní,víčko se hůře otevírá,ale to je maličkost.

  • vůně
  • vlasy vydrží déle do dalšího mytí
  • nemastí vlasy
  • víčko


věk
35-44

vlasy
rovné
mastné
hnědé

Další recenze od 26.3.2012 13:37:26

Tak tohle je můj oblíbený šampón. Hezky voní - dokonce mi ho kvůli tomu krade i manžel :-) A hlavně splňuje vše, co je na něm napsáno. Mám husté, ale jemné vlasy, někdy působí splihle. Díky tomuto šampónu mám ale jistotu objemu, lehkosti a nemastí se po něm vlasy. Určitě si koupím i potřetí.

  • - hezká vůně
  • - dodrží vše co slibuje
  • - nic


věk
35-44

vlasy
rovné
normální
blond

Ráda si tento šampon jednou za čas koupím. Hlavně v létě, kdy můžu nechat vlasy volně proschnout i venku a netrápím je stylingem. Mám ráda jeho vůni a čirá konzistence mi vyhovuje, dobře pění, nezatěžuje vlasy a ty jsou provoněné, hebké, svěží a nadýchané. Za tuto směšnou cenu je šampon opravdu skvělý.

  • cena
  • vůně
  • svěží pocit
  • dodá objem
  • nemá


strana 1 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené