Garnier Pure Acitve Exfo Brusher recenze a zkušenosti

čištění pleti Garnier Pure Acitve Exfo Brusher
čištění pleti Garnier Pure Acitve Exfo Brusher - obrázek 1
čištění pleti Garnier Pure Acitve Exfo Brusher - obrázek 2
čištění pleti Garnier Pure Acitve Exfo Brusher - obrázek 3
Garnier (180)
3.2 z 5 5 3.2 42
Celkem 42 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
36 %

Recenze produktu
Garnier Pure Acitve Exfo Brusher

věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

S tímto výrobkem jsem naprosto spokojená! :) Stejně tak jako s většinou pleťových výrobků od Garnier. Černé tečky po použití opravdu mizí a pleť se zdá mnohem čistější a jemnější! Jediné, co mi vadí, je síla čistícího gelu - pleť se mi zdá vysušená. Ale to není žádný problém, stačí použít hydratační krém a vše je ok. Ještě bych dodala, že asi není vhodné ho používat každý den, je dost silný - osobně ho používám tak jednou až dvakrát týdně - a také bych ho nepoužívala na pleť s akné. Mě už se několikrát stalo, že mi "roznesl" pupínky. Ale za mě rozhodně doporučuji! :)

  • Účinně odstraňuje černé tečky
  • Pleť je po použití svěží
  • Lehce vysušuje
  • Dost silný čistící gel


věk
35-44

pleť
normální
alabastrový odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Tento produkt mě zaujal svým složením (kyselina salycilová) a obalem (čistící kartáček, kterým při máčknutí výrobku teče gel). Výrobce slibuje, že produkt odstraňuje maz a odumřelé buňky, funguje proti akné a stopám po akné. Má hloubkově čistit. Dlé mého, co slibuje, to také plní. Pleť vyčistí perfektně, po černých tečkách nejsou známky, pleť je odmaštěná. Přesto bych poukázala na jednu nevýhodu - kartáček. Já se hodně bojím plísní a všelijakých bakterií (tento kartáček nejde vyčistit a osušit po každém použití) a tento kartáček mi způsobuje díky tomu pěkně horké chvilky. Vzhledem k tomu, že je součástí výrobků, nejde ho úplně nepoužívat (přes něj se musí gel vymáčknout). Gel vymačkávám na ruku a poté aplikuji. Dále gel není vhodný na každodenní použití. Pleť sice perfektně vyčistí, ale kyselina salycilová je docela agresivní. Používala jsem 1-2x týdně, víc raději ne. Působí totiž také jako peeling a ten se také častěji nedoporučuje. Vyzdvihla bych však jednu věc - narozdíl od Loréal Pure Zone Perfect clear nesmrdí tak moc chemicky. Vůně není zrovna voňavá, ale není mi nepříjemná.

  • obsahuje antibakteriální kyselinu salicylovou a přírodní extrakt Herba Repair
  • zmatňuje pleť
  • nesmrdí (!)
  • působí i jako peeling
  • kartáček - špatně se čistí a nejde zcela vysušit
  • není vhodný pro každodenní použití


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 31.8.2017 12:47:10

K tomuto čistiacemu gélu som sa dostala náhodne ale musím povedať, že lepší som v živote nemala. Vždy som mala problémovú pleť ale pri používani tohto gélu sa mi pleť omnoho zlepšila. Ked som gel dopotrebovala tak vyrážky sa mi trochu vrátili ale bolo ich omnoho menej čiže určite ho budem používať ďalej. Osobne si myslím že je vhodnejší pre mastnejšiu pleť.

  • Vynikajúco čistí pleť
  • Cena
  • Praktické balenie
  • Neodstráňuje čierne bodky


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 13.3.2012 08:23:33

S tímto kartáčem na obličej jsem poměrně spokojená. Sice mi po něm nemizí černé tečky tak, jak slibují, ale dobře dočistí pleť od make-upu a zbaví suché kůže, odumřelých kožních buněk apod. Pleť nevysušuje a jak už bylo řečeno, obal je praktický - může se do něj přelít i jiný čistící gel. Tento výrobek hodnotím kladně, na dočištění pleti po odlíčení je skvělý, ale nečekala bych žádný velký zázrak jak slibují v reklame.

  • praktické balení
  • jemný kartáček
  • nevysušuje
  • dobře čistí pleť od zbytků make-upu
  • s černými tečkami ani nehne


věk
35-44

pleť
normální
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Tento produkt si koupila má mamka a já jsem ho samozřejmě musela vyzkoušet...Pleť mě po použití neustále pálela, bylo to dost nepříjemné a taky mi pleť vysušoval. Takže já si ho už rozhodně nekoupím, ale někomu může vyhovovat...Moji mamce vyhovoval.

  • kartáček
  • pálení pleti


 
strana 2 z 9
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené