Bohužel, po pár použití letěl do koše. Koupila jsem si světlejší, odstín seděl na pleť dobře. První věc která mi vadila byla konzistence, jsem zvyklá na o něco hutnější BB krémy a tohle na mě bylo moc rozteklé. Dále se mi děsně dlouho vstřebával, asi deset minut. Navíc mi na pleti zanechával mastný filtr který jsem na obličeji vyloženě cítila, i když to pak bylo s pudrem o něco lepší.
Líbilo se mi,že je na mastnější pleť. Většinou si všechny odstíny beru na pleť normální, ne světlou, ale když není tester, vzala jsem radši světlejší. bohužel i světlý je na mě moc tmavý,nic snad nezakryl a vadí mi i vůně. Možná pro někoho ano,za mě
Spletla jsem si ho s jiným BB krémem od Garnier, na který jsem četla poměrně dobré hodnocení. Typ výrobku se hodí k mému typu pleti, ale to co slibuje se nekoná navíc odstín (mám světlejší ze dvou nabízených) je dost tmavý. Kryje středně, dobře sjednocuje a pleť vypadá pár hodin hezky. Odpoledne jsem ale celá umaštěná ( i když má prý zmatňovat) víc než kdybych ho neměla. Po týdnu zkoušení mám mnohem horší pleť než předtím, protože ucpavá póry v T-zóně. V okolí očí a na tvářích jsem po něm zas měla šupinky. Nechápu, jak je to možné a za tu cenu jsem čekala lepší pořízení :D
Garnier BB proti nedokonalostem - odstín tmavší. Nedám na něj dopustit, používám jej už nějaký ten čas a chválím. Pleť je krásnější a přitom vypadá přirozeně. Pleť rozzáří a neucpává pory dokonce jí taky hydratuje, kryje nedostatky (akné apod). Já osobně jsem z něj velmi nadšená. Pravidelně si jej kupuji a nelituji :)
Toto BB jsem dostala jako dárek a byla jsem z něj velmi příjemně překvapená. Přijde mi jako velmi fajn BB, které docela fajn kryje, sjednotí plet, má docela příjemnou vůni, která není otravná, i docela dost vydrží a dobře se nanáší. Jediné mínus je to, že i když mám odstín light/clair je pořád dost tmavý, ale na léto je super.