Garnier Pure Active čistící tonikum proti akné recenze a zkušenosti

Tonizace Garnier Pure Active čistící tonikum proti akné
Tonizace Garnier Pure Active čistící tonikum proti akné - obrázek 1
Tonizace Garnier Pure Active čistící tonikum proti akné - obrázek 2
Garnier (180)
2 z 5 5 2 9
Celkem 9 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
100%

Koupilo by znovu
23 %

Recenze produktu
Garnier Pure Active čistící tonikum proti akné

věk
35-44

pleť
smíšená
tmavý odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 8.5.2012 14:17:01

Myslela jsem, že to bude to právé pro mou mastnou a problematikcou pleť, ale to jsem se teda šíleně spletla. I mou pleť totiž dráždí a vysušuje, což se mi snad u ničeho jiného nestalo. Tento výrobek je velmi agresivní, rozhodně si ho už nekoupím, letěl do koše.

  • žádné
  • vysušuje
  • je agresivní


Další recenze od 9.1.2013 20:12:52

Nejhorší tonikum, nedoporučuju ho nikomu. Hned po otevření je STRAŠNĚ cítit po alkoholu. Když jsem si s tím čistila pleť (jen jednou, potom letěl do koše) strašně to pálilo a měla jsem ji úplně rudou - a to ji nemám nijak extra citlivou. Ráno po probuzení na mě čekalo nemilé překvapení, před čištěním jsem neměla skoro žádné pupínky, ale po tomto toniku byla pleť samý pupínek. Navíc tonikum strašně vysušuje. Obal je hrozný, víčko se špatně otevírá a když tonikum otočíte vzhůru nohama, teče. Jedinou výhodu vidím v ceně a pak také to, že pleť docela hezky dočistil od makeupu.

  • cena
  • dobře dočistí od makeupu
  • zhoršuje akné
  • smrdí po alkoholu
  • zarudlá pleť
  • štípe, pálí
  • vysušuje
  • špatně se otevírá
  • obal netěsní


věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 23.1.2013 12:34:13

Po přečtení předchozích recenzí nemohu nic jiného než souhlasit, že patří mezi opravdu velmi agresivní přípravek. Vádí mi taky jeho vůně, velké množství alkoholu, vysušuje, pálí a pro suchou pokožku je naprosto nevhodný. Používám ho tedy jako dezinfekci a to tak 1 za měsíc.

  • žádné
  • vysušuje
  • pálí
  • vůně
  • velmi agresivní


Nekupovat, nekupovat, nekupovat! Výrobek obsahuje alkohol, který při léčbě akne nemá co dělat ! Sama jsem použila, akne se zhoršilo, vubec nepomohlo. Přípravek velmi dráždí, plet' byla červená, napjatá. Po vynechání přípravku jsem cca po 3 měsích zkusila aspon na vyčištění pleti večer, ale přípravek byl stále agresivní!

  • nic
  • Zhoršení akné
  • Dráždivost
  • Zarudnutí
  • Nepomáhá


 
strana 2 z 2
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené