Tento přípravek mám moc ráda, protože dobře vyčistí pleť a navíc je takový mentolový- cítím se po jeho použití taková svěží. Co slibuje to splní, nemám nic ,co bych mu mohla vytknout, ale momentálně ho nepoužívám, proto, že ráda zkouším nové věci. Stojí sice jenom stovku, ale dobrý čistič se dá koupit i za podstatně nižší cenu.
Skvělí produkt. Mám problematickou plet, která má velké sklony k vysoušení v oblasti T-zony. dlouho jsem střídala různé čistící gely pokud jsem neobjevila čistící gely od garnieru. Příjemně se roztírají a čístí obličej. Pumpička je hodně praktická a tento produkt používám dlouhodobě.
Používám již několik let pro večerní čištění mastné aknózní pleti, má příjemnou konzistenci, perfektně odstraňuje make-up a nečistoty. V kombinaci s odličovačem očí ideální pro večerní očistu.
Tento čistící gel jsem kupovala řadu let a ikdyž jsem ho už přestala kupovat a přešla k jiné značce, nemohu si ho vynachválit. Příjemná nenásilná vůně, pleť mi po něm přišla hladká, takže za mě spokojenost a určitě doporučuji. Co se týká zlepšení akné, nezpozorovala jsem nějaké extra změny.Cena je také super :)
Gel je takový průměr, na drogerkové poměry možná nadprůměr, zdá se mi. Akné určitě zázračně nevyléčí, to jsem ani nečekala. Pleť však vyčistí skvěle. Mám ráda ten pocit čistoty díky obsahu nějaké látky snad podobné mentolu. Je určený pro mastnou pleť, logicky tedy vysušuje. Proto ho používám pouze obden. Hrozně fajn je na záda, tam mám lehčí akné občas taky. Skvěle pění, což oceňuji.