Nejlepší odličovač jaký jsem kdy měla,používám ho už hodně dlouho a je prostě nejlepší, nevysušuje pleť, super cena, krásně a rychle odlíčí oči i tvář, i voděodolné líčení jde hezky bez námahy dolů, nikdy se mi nestalo, že by mi po něm zčervenaly oči jako u jiných odličováků :-)
Mám ho už po druhé a je prostě nejlepší! Jen jemně parfémovaný,velmi příjemný, po důkladném protřepání není mastný.Odlíčí vše,i voděodolnou řasenku,bez drsného drhnutí.Zanechává pleť hebkou,s normální pletí bych snad ani nepotřebovala mazat krémem. Rozhodně koupím znova,nebo alespoň vyzkouším další odličováky z této řady :)
S odličovačema mám už několik let problém, zkusila jsem různě značky, ale vždy mě po každém pálili nesnesitelně oči a kůže. Jediný odličovač, který je šetrný je tento. Jiný nekupuju - jsou to zbytečně vyhozené peníze. Navíc poměr kvalita - cena - velikost je naprosto super a nekonkurenční. Krásně odličuje a to i voděodolnou kosmetiku. A je nejen na oči, ale i na tvář.
Odličovač je naprosto perfektní, mám už několikáté balení a rozhodně ho budu kupovat dál. Úžasně a rychle odlíčí i silné nalíčení, i voděodolné. Protože mám mastnější pleť a odličovač je dvousložkový s olejem, používám ho hlavně na odlíčení očí. Na tvář občas také, ale tu si pak ještě dočistím tonikem. Jediné mínus je obal. Ještě se mi nestalo, že by mi při převážení vytekl do tašky, ale zavírání je takové fórové, takže se to může stát.
Výborný dvousložkový odličovač, s nímž lze hezky odlíčit i voděodolnou řasenku. Na oči si jej nemůžu vynachválit, odličuje jemně a beze zbytku. Je neparfemovaný, nedráždí a je vhodný i na citlivé oči a pleť. Lahvička mi vydrží hodně dlouho i při každodením používání. Jeden z mých nejoblíbenějších.