Zbožńuju holící gely od Gillette, protože holení je s nimi mnohe snažší, rychlejší, pokožka není zarudlá a ani se nedělají flíčky či zarostlé chloupky. Zatím mi všechny voněly, nejvíce asi Apricot, ta je skvělá. Výhodou je i výroba cestovních balení, ale mínusem je vyšší cena. Nicméně pokožka se pak krásně hebká a lesklá.
Tento holící gel od Gillette používám již roky. Vyzkoušela jsem i jiné dámské pěny na holení a výsledkem byla akorát brzy vypotřebovaná láhev a podrážděná pokožka. Gelu stačí nanést trochu, hezky napění a žiletka po pokožce hezky klouže. Nohy jsou po holení hebké.
Jeden z nejlepších gelů na holení, které jsem kdy měla. Mám hodně suchou pokožku a po holení s tímto gelem mám nožky vždy krásně hebké a hydratované. Ihned po vymáčknutí malého množství gelu "začne růst" takže spotřeba není nijak závratná a stačí ho opravdu malé množství, takže dlouho vydrží.
S tímto gelem na holení jsem maximálně spokojená. První věc je, že vydrží skutečně dlouho už z důvodu, že stačí na pokožku nanést malé množství. Gel se rozpění a velmi lehce se roztírá. Holení s ním je snadné a rychlé (stačí přejet žiletkou jen jednou). Pokožka je po holení hebká a řekla bych, že i hydratovaná. Já doporučuji.
Asi nejlepší gel na holení pro ženy na českém trhu. Vždy vyzkouším nějakou levnější variantu a vrátím se stejně zpět k tomuto gelu. Postačí málo a gel krásně napění, chloupky změkčí, pokožku vůbec nevysušuje, příjemně jemně voní a žiletka krásně klouže po pokožce. Cena je sice vyšší, ale lze v akci sehnat za velmi dobrou cenu. Za ještě lepší cenu lze sehnat v Německu (cca 3 eura) a kvalitativně je někde úplně jinde (jedno balení vydrží mnohem déle než české).