Fajn gel na holení. Klasiký a praktický aplikátor, stačí malé množství gelu, gel se snadno roztírá a vytváří hustou pěnu. Je k pokožce jemný a holící strojek snadno "klouže" po pokožce. Je příjemně parfémovaný a nevysušuje pokožku. Jen mi přijde, že stejnou službu udělají i levnější holící gely.
Tento holící gel od Gillette používám již roky. Vyzkoušela jsem i jiné dámské pěny na holení a výsledkem byla akorát brzy vypotřebovaná láhev a podrážděná pokožka. Gelu stačí nanést trochu, hezky napění a žiletka po pokožce hezky klouže. Nohy jsou po holení hebké.
Pokaždé, když jsem se snažila na pěně ušetřit a koupila si levnější verzi, vrátila jsem se pokorně k Gillette. Cena je sice vyšší, ale produkt také podle toho dlouho vydrží, navíc ho stačí opravdu maličké množství na celé lýtko. Je to krémová pěna, ne taková vzduchem naplněná, jako u jiných produktů. Holítko se k noze krásně dostane a jemně nohu oholí, málokdy se stane, že se pořežu. Navíc krásně voní.
Od Satin Care jsem očekávala opravdu hodně, bohužel zase tak nadšená jsem nebyla. Ale rozhodně je to jeden z nejlepších produktů na holení, co se u nás dá sehnat, jiný si už ani nekupuji. Hezky voní, líbí se mi i konzistence gelu, která se pak změní v jemnou pěnu, pokožku nedráždí tolik jako jiné pěny. Ale já mám asi velmi citlivou pokožku, po holení se mi s touto pěnou se mi pupínky stejně udělaly. Závěr tedy je, že bych si dokázala představit i lepší produkt, ale bohužel žádný takový zatím neznám.
Asi nejlepší gel na holení pro ženy na českém trhu. Vždy vyzkouším nějakou levnější variantu a vrátím se stejně zpět k tomuto gelu. Postačí málo a gel krásně napění, chloupky změkčí, pokožku vůbec nevysušuje, příjemně jemně voní a žiletka krásně klouže po pokožce. Cena je sice vyšší, ale lze v akci sehnat za velmi dobrou cenu. Za ještě lepší cenu lze sehnat v Německu (cca 3 eura) a kvalitativně je někde úplně jinde (jedno balení vydrží mnohem déle než české).