Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir balzám recenze a zkušenosti

Kondicionéry Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir balzám
Kondicionéry Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir balzám - obrázek 1
Kondicionéry Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir balzám - obrázek 2
Gliss Kur (54)
3.7 z 5 5 3.7 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
0%
4 hvězdy
75%
3 hvězdy
25%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
Gliss Kur Hair Repair Ultimate Oil Elixir balzám

Další recenze od 25.5.2025 16:26:38

Tento balzám mám ráda a koupila jsem ho již několikrát. Vlasy mi neudělá zázraky, ale hezky je uhladí a dodá jim jemnost. Oceňuji, že obsahuje olej, který pomáhá mým suchým vlasům. Sice jsem si nevšimla, že by nějak výrazně opravoval poškozené konečky, ale po jeho použití se vlasy dají dobře rozčesat a příjemně voní. Určitě se k němu vrátím, protože za tu cenu je to fajn produkt.

  • usnadňuje rozčesávání
  • poškozené vlasy nenapraví


věk
45-54

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 6.1.2014 14:55:35

Tento balzám mám ráda a kupuji ho často. Vlasy mi sice nenapraví a s roztřepenými konečky si v žádném případě neporadí. Nicméně vlasy hezky uhladí a zanechává je jemné a hladké, takže se dají dobře rozčesat. Líbí se mi i jeho vůně, krásná zlatá barva a to, že obsahuje olejovou složku, což je pro mé suché vlasy určitě přínos. Často ho doplňuji šamponem stejné řady. Kvalita za rozumnou cenu.

  • usnadňuje rozčesání
  • poškozené vlasy nenapraví


věk
25-34

vlasy
rovné
mastné
blond

Další recenze od 23.10.2013 15:21:39

Balzám má příšerně tekutou konzistenci, což mi vadí jelikož mám radši hutnější balzámy. Dobře se vpracovává do vlasů, ale potom mám pocit, že jsem vůbec žádný balzám nepoužila. Při smývání vlasy hezky kloužou, vlasy voní jenom lehce. Vůně není nikterak úchvatná, spíše otravná. Po umytí se dají vlasy lehce rozčesat. A to je tak asi vše, nenadchne neurazí. Zázraky nedělá, znovu nekoupím.

  • Snadné rozčesávání
  • Cena
  • Vůně
  • Konzistence
  • Nenadchne neurazí



věk
35-44

vlasy
vlnité
suché
hnědé

Další recenze od 23.5.2013 11:39:35

Jedná se o novinku od Gliss Kuru. Balzám má hezounkou nazlátlou barvu a při bližším pohledu na víčko uvidíte drobné zlaté ťupky. Vůni má opět typicky Gliss Kurovou s lehkým podtónem kokosu. Konzistenci má jako všechny balzámy od GK poměrně hustou, takže se dobře nanáší. Vlasy pěkně uhladí a snadno se rozčesávají - přijde mi, že i lépe, než s jinými GK balzámy. Tím i hezky doplní šampon, který při samostatném použití zanechává vlasy docela rozlítané. Co se týče účinků proti lámavosti vlasů, ty nemohu posoudit, vlasy se mi nelámou. Stejně jako jiné GK balzámy doporučuji nanášet jen do délek, neb při nanesení u hlavy se i suché vlasy rychleji mastí.

  • vlasy se krásně rozčešou
  • vůně
  • barva - obalu i produktu
  • vlasy jsou uhlazené a konečky méně rozlítané


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené